9 Aralık 2023, Cumartesi
spot_img

Aksigorta’dan yeni yıl kampanyası

Aksigorta Facebook sayfası üzerinden “2015’ten Dileğim” uygulaması ile dileğini dileyen ve sevdikleri ile paylaşan herkes, birbirinden eğlenceli hediyeler arasından istediğini kazanma şansını yakalıyor.

Aksigorta_2015+ten+DilegimAksigorta, yeni yıla eğlenceli ve bol hediyeli bir kampanya ile “merhaba” diyor. Sosyal medya üzerinden gerçekleşecek “2015’ten Dileğim” uygulamasında yapmanız gereken tek şey, yeni yıldan dileğinizi yazarak dileğinizi ekleyeceğiniz fotoğrafla birlikte facebook üzerinden sevdiklerinize göndermek ve sonrasında onlarca hediyelerden kazanma şansını yakalamak…

“2015’ten Dileğim” uygulamasına katılmak için Aksigorta’nın Facebook sayfasına (http://facebook.com/Aksigorta) girerek “2015’ten Dileğim” uygulama linkine tıklamanız yeterli. Bundan sonraki adım ise aşk, iş, aile ve arkadaş kategorilerinden birini seçerek mesajınızı yazmak ve yine Facebook üzerinden dileğinizi göndermek istediğiniz sevdiklerinizi seçerek hazırlamış olduğunuz e-kart’ı göndermek. Hazırlamış olduğunuz bu kartı Facebook’da olduğu gibi Twitter ya da mail yoluyla da sevdiklerinizle paylaşabileceksiniz.

Facebook üzerinden paylaşılan her bir dileğin bir çekiliş hakkı kazandırdığı uygulamada, çekiliş haklarınızı tek bir hediye için kullanabileceğiniz gibi birden fazla hediye içinde değerlendirebilirsiniz.

Hem dilek dilemenin hem de hediye kazanmanın keyfini bir arada yaşamak için Aksigorta’nın Facebook sayfasını (http://facebook.com/Aksigorta)ziyaret ederek yeni yıl heyecanını şimdiden yaşamaya başlayabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER