5 Aralık 2023, Salı
spot_img

Aksigorta kredi notu iyi olana kaskoda indirim uyguluyor

Aksigorta ile Findeks arasında yapılan iş birliği kapsamında Findeks kredi notu iyi olan kişilere kasko poliçesi yüzde 2 ila 15 oranında indirimli olarak sunulacak.

1506351214_Gorsel

Aksigorta, sigortacılık sektöründe bir ilke daha imza atıyor. Findeks ile yapılan iş birliği kapsamında, kredi skorunu paylaşan Aksigorta bireysel müşterilerine, kredi skoruna göre kasko poliçelerinde yüzde 2 ila 15 oranında indirim uygulanacak.

Aksigorta kasko poliçelerindeki indirim oranı, tüketicilerin bankalardan kullandıkları kredi, kredi kartı veya kredili mevduat hesaplarına ait kredi kullanım ve ödeme alışkanlıklarına göre hesaplanan bir not olan kredi notuna göre belirlenecek, kredi notuna göre kasko prim indirim oranı da yükselecek.

Aksigorta’nın müşteri odaklılık stratejisi doğrultusunda hayata geçirdiği uygulama, bireylere ait binek oto ve kamyonetler için geçerli olacak. Aksigorta müşterileri, Findeks tarafından iletilen referans numarası ile Findeks web sitesi üzerinden kredi notu raporunu ücretsiz olarak alabilecek.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER