18 Temmuz 2024, Perşembe
spot_img

Aksigorta’dan beşi bir yerde hizmet

5 i 1 yerdeEv-Eşya Sigortası ürünü kapsamında verdiği Beşi Bir Yerde Asistans Hizmetleri’ni genişleten Aksigorta, apartmanın ortak kullanım alanlarında oluşan hasarlardan eşyalardaki delik ve çiziklerin onarımına ve halılardaki lekelerin çıkarılmasına kadar birçok hasarı koruma altına alıyor.

Aksigorta, Ev-Eşya Sigortası ürünü kapsamında verdiği Beşi Bir Yerde Asistans Hizmetleri’ni müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda genişleterek yeniledi. Apartmanın ortak kullanım alanlarında oluşan hasarlardan, sigortalıların komşularına verebileceği maddi hasarlara, ücretsiz çilingir ve camcı hizmetlerinden ambulansa pek çok konuda güvence sunan Aksigorta Ev-Eşya Sigortası, asistans hizmetlerine eklediği yeni avantajlarla müşterilerinin konfor alanını daha da genişletti.

62 farklı leke cinsini çıkarma teminatı
Mobilya, koltuk, kanepe, kapı, pencere, dolap, masa, komodin gibi eşyalarda meydana gelebilecek küçük ölçekli vuruk, kopuk, yanık, delik ve çizik gibi hasarların, ahşap ve laminant parkeler üzerinde olabilecek vuruk, kırık, yanık ve deliklerin, mermer, granit, traverten malzemeler üzerindeki küçük göçük, kopuk ve deliklerin ücretsiz onarım teminatlarının eklendiği Aksigorta Ev-Eşya Sigortası, döşeme ve halıları da koruma alanına dâhil etti. Deri ve vinil döşeme kanepe, koltuk, sandalye, büfe gibi eşyalar üzerinde meydana gelebilecek yırtık, çatlak ve çizikler ile makine halı ve kilimler üzerinde oluşabilecek küçük çaplı sigara yanıkları için de onarım hizmeti veren Aksigorta Ev-Eşya Sigortası ile döşeme kumaşları ve halılar üzerinde oluşabilecek üç santimetre çapa kadar olan 62 farklı leke cinsini de çıkarma hizmeti veriliyor.

Aksigorta Ev-Eşya sigortası dişlerinizi de koruyor
Ev ve eşyaları tam koruma altına alan Aksigorta Ev-Eşya sigortası, sigortalıları da unutmadı. İnsan sağlığı için çok önemli olan dişleri de koruma altına alan ürün, yılda bir kez diş hekimi muayenesinin yanı sıra alt ve üst çene diş taşı temizliği ile diş röntgen filmini teminatlarına ekledi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER