23 Mayıs 2024, Perşembe
spot_img

Aksigorta online yüzünü yeniledi

aksigorta.com.trAksigorta, istenilen her türlü bilgiye kolay ulaşım imkanı sunan online sayfası www.aksigorta.com.tr’yi yepyeni özellikler ekleyerek geliştirdi. Müşterilerin, acentelerin, brokerlerin, anlaşmalı servis ve kurumların ihtiyaçları doğrultusunda yenilen Aksigorta’nın sayfa, kullanıcı dostu arayüzü ve modern tasarımı ile daha kapsamlı hale getirildi.Aksigorta müşterileri, yenilenen www.aksigorta.com.tr’ den tüm ürünler ile ilgili detaylı bilgilere kolayca ulaşabiliyorlar. Ayrıca, Benim Aksigortam üzerinden de poliçe bilgilerine kısa zamanda erişebilmeleri mümkün. Yeni sitede oluşturulan profil sayfaları ile Aksigorta müşterileri ve potansiyel müşterilerinin, Aksigorta’nın önemli halkaları olan acenteler ile anlaşmalı servis ve kurumlara ulaşması da kolaylaşıyor.

Müşteriler, her bir ürün için teklif taleplerini web sitesi üzerinden hızlıca Aksigorta’ya iletebiliyorlar. Aksigorta acenteleri ile anlaşmalı servis ve kurumlarının iletişim ve firma bilgileri, daha sade ve kullanıcı dostu bir tasarımla site ziyaretçilerinin kullanımına sunuluyor.

Dijital kanallarımıza önem veriyoruz

Aksigorta Pazarlama Direktörü Gürsal Gürarda, şirketin yenilenen online sayfası ile ilgili şunları söyledi: “Hepimiz dijital çağı ve bunun yarattığı dönüşümü yaşıyoruz. Artık gerek müşteriler gerekse acentelerimiz, bilgiye anında ve bulunduğu yerden ulaşmak istiyor. Bu da bize onlarla daha güçlü bağlar kurma fırsatı yaratıyor. Aksigorta olarak biz de dijital varlığımıza ve dijital kanallarımıza çok önem veriyoruz. Bu doğrultuda da tüm dijital trendleri yakından takip ediyoruz. Dijital kanalları kullanarak müşterilerimize, çalışanlarımıza, acentelerimize ve diğer tüm iş ortaklarımıza değer sunuyor ve onların hayatlarını kolaylaştırmayı amaçlıyoruz. Müşteriler artan sıklıkta sigorta ihtiyaçları hakkında araştırma yapmak, sigorta şirketleriyle iletişime geçmek ve satın almak için hem interneti hem de mobil araçları kullanıyorlar. Bu nedenle ihtiyacın doğduğu noktada bireysel kullanıcılara doğru bilgiyi ve kaliteli hizmeti sunmak bir zorunluluk halini alıyor. Biz de bu yaklaşımın önemli bir adımı olarak, iş ortaklarımızı ve müşterilerimizi birbirine daha da yakınlaştırmak, bilgiye ulaşımı kolaylaştırmak amacıyla www.aksigorta.com.tr’yi yepyeni özelliklerle iyileştirdik

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER