20 Temmuz 2024, Cumartesi
spot_img

Aksigorta, kredi kartlarınızı Bodycard ile koruyor

aksigorta_kAksigorta, ‘Bodycard Kart Güvenlik Paketi’yle, ister Akbank’a ister diğer banka ve kurumlara ait kartlarınızın, anahtar, cep telefonu, cüzdan ve bagaj gibi kişisel eşyalarınızın çalınması ya da kaybolması durumunda size profesyonel destek sağlıyor.Modern yaşamda artık hepimiz daha hızlı bir tempoda yaşıyor, daha fazla seyahat ediyoruz. Gerek iş, gerekse özel hayatımızda yoğun bir koşturmacanın içerisinde birilerinin bize kendimizi güvende hissettirmesini bekliyoruz. Oysa günün her saatinde, yolculukta, iş hayatımızda, arkadaşlarımızla bir akşam yemeği esnasında kredi kartımız hatta kartlarımızı, arabamızın anahtarları,kişisel eşyalarımızın çalınması ya da unutulması sonucu oluşabilecek kayıplarımızı güvence altına almamız mümkün.

Özel sigorta şirketleri bu alandaki kayıpları korumak adına tüketicilere özel ürünler sunuyor. Aksigorta’nın sunduğu Bodycard Kart Güvenlik Paketi de bu ürünlerden biri. Bodycard, zor anlarınızda zararınızı karşılayarak hayatınıza kesintisiz devam etmenize yardımcı oluyor. Üstelik, sağladığı teminatlarla olası risklere karşı da sizi koruyor.

Aksigorta Teknik Genel Müdür Yardımcısı Ali Doğdu, Aksigorta’nın ‘Bodycard Kart Güvenlik Paketi’nden kimlerin nasıl faydalanabildiğini ve bu hizmetlerinin tüketiciye nasıl faydalar sağladığını SİGORTALI ile paylaştı. ‘Aksigorta Bodycard Kart Güvenlik Paketi’nin, Akbank’a veya diğer banka ve kurumlara ait kartların ve anahtar ve bagaj gibi kişisel eşyaların çalınması ya da kaybolması durumunda profesyonel destek sağlayan bir hizmet olduğunu söyleyen Doğdu, “Bodycard sahiplerinin kayıp/çalıntı durumlarında tek yapmaları gereken 444 25 25 numaralı hattı aramalarıdır” dedi. Doğdu, Bodycard’ın sağladığı teminatlarla müşterilerini olası risklere karşı koruduğunu da söyledi.

Dünyanın her yerinde güvence

Bodycard Kart Güvenlik Paketi’yle tüketicinin imdadına çok kısa sürede ve kolaylıkla ulaşılabildiğine dikkat çeken Doğdu, Bodycard ile sadece yurt içinde değil dünyanın neresinde olursa olsun 7 gün 24 saat tek bir telefonla kayıp ya da çalıntı bildirimi yapılabileceğini söyledi. Kartlarda oluşacak izinsiz harcama riskine karşı Akbank’a kayıp/çalıntı bildiriminden önce 50 bin TL’ye kadar meydana gelen harcamaları güvence altına aldığını belirten Doğdu, “Kişinin yanında bulundurduğu eşyalarının cüzdanı ile birlikte gasp yoluyla çalınması halinde 500 TL’ye kadar teminat, otel faturaları için 2 bin TL’ye kadar acil avans, seyahat bileti için 2 bin TL’ye kadar yenileme avansı, acil ihtiyaçlar için bin TL’ye kadar nakit avans, kayıp bagaj iade hizmeti, kayıp anahtar iade hizmeti, 7 gün 24 saat limitsiz ve ücretsiz çekici hizmeti verilmektedir” dedi. Doğdu, acil, nakit ve yenileme avanslarının, vakanın yurtdışında gerçekleşmesi durumunda geçerli olduğunu sözlerine ekledi.

İki farklı plan seçeneği

Bodycard Kart Güvenlik Paketi’nde Bireysel ve Aile olmak üzere iki farklı plan seçeneği sunulduğunu belirten Ali Doğdu, “110 TL’lik Bireysel Plan ile sigortalı kendi kartlarını güvence altına alırken, 132 TL’lik Aile Planı ile ailesinin kartlarını da kendi planına dahil edebiliyor” dedi.

Kartlarınızı kaydettirmeyi unutmayın

Müşterilerin, bu hizmetlerden faydalanabilmesi için Akbank’a ait olsun olmasın tüm kartlarını ve değerli belgelerini 444 25 25 Akbank Telefon Şubesini arayarak sisteme kaydettirmeleri gerekiyor. Müşteriler, böylece, kartlarının kaybolması ya da çalınması durumunda kartlarının bağlı olduğu bankaları tek tek arayıp kartlarını iptal etmekle zaman kaybetmezken, Bodycard, tüm bu işlemleri ilgili kurumları sizin adınıza bilgilendirerek gerçekleştiriyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER