25 Mayıs 2024, Cumartesi
spot_img

Aksigorta ile “Bebeğim Dile Geldi”

BebegimDileGeldiAksigorta, Facebook’ta eğlenceli bir uygulama başlatıyor. Aksigorta’nın ödüllü “Bebeğim Dile Geldi” uygulaması ile bebekler, bak şu konuşana dedirtiyor. Bebeğinin en güzel, en şirin, en komik fotoğrafını seçerek, Aksigorta’nın Facebook sayfasına yükleyen ve fotoğrafa uygun cümleyle bebeğini konuşturan herkes, hediye çeki kazanma fırsatı yakalıyor.

1 Kasım 2013 tarihinde başlayan Aksigorta’nın “Bebeğim Dile Geldi” uygulaması iki farklı dönemde yayında olacak. 1-15 Kasım 2013 ve 15-30 Kasım 2013 tarihleri arasında takipçilerle buluşacak olan Aksigorta’nın “Bebeğim Dile Geldi” uygulamasında, diğer katılımcılar tarafından oylanacak olan fotoğraflar arasında en beğenilen ilk 5 fotoğrafın sahibi 500 TL’lik, sonraki 20 kişi ise 100 TL’lik hediye çeki kazanıyor. Hediye çekleri Arçelik, Aris, Bimeks, E-bebek, Jumbo, Mandarina Duck, Mudo City, Mudo Concept, Pırlant, Tefal, Tekin Acar, Teknosa, YKM Mağazalarında geçerli olacak.

#bebeğimdilegeldi hashtag’i ile de twitter üzerinden de resimlerin paylaşılabileceği uygulama için Aksigorta’nın Facebook sayfasına giriş yapılması yeterli. Aksigorta’nın Facebook sayfasına  http://facebook.com/Aksigorta , “Bebeğim Dile Geldi” uygulamasına http://bit.ly/bebegimdilegeldi ve Aksigorta’nın Twitter hesabına https://twitter.com/Aksigorta’ya giriş yaparak ulaşılabiliyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER