13 Haziran 2024, Perşembe
spot_img

Aksigorta Faaliyet Raporu’na ödül…

AksigortaFaaliyetRaporuAksigorta, 2013 Yılı Faaliyet Raporu ile Amerikan İletişim Profesyonelleri Kuruluşu (League of American Communications Professionals-LACP) tarafından düzenlenen ve dünyanın en seçkin faaliyet raporu yarışmalarından biri olarak kabul edilen LACP Vision Awards Yarışması’nda bronz ödül kazandı.

Aksigorta’nın “Değiştik, Çünkü…” temalı 2013 Yılı Faaliyet Raporu, kapak tasarımı ve baskı kalitesi, üst düzey yönetici mesajları, rapor anlatımı ve mesajın netliği, finansal verilerin sunumu konularında yarışma jürisi tarafından 10 üzerinden 10 tam puan, toplamda 100 üzerinden 96 puan aldı.

Aksigorta’nın 2013 Yılı Faaliyet Raporu’nun yarışmaya katılan çok sayıda proje arasında oldukça dikkat çekici olduğunu belirten LACP Yönetici Direktörü Christine Kennedy, yaptığı değerlendirmede şunları söyledi:

“2013 Vizyon Ödülleri için 20’den fazla ülkeden bine yakın organizasyon, faaliyet raporlarıyla başvurdu. Kapsamlı bir şekilde yapılan değerlendirme sonucunda bu çalışmayı çok başarılı bulduk ve 100 üzerinden 96 puana hak kazandı. Sunulan bu faaliyet raporuyla ilgili ilk düşüncemiz istisnai olduğuydu, bunun yanında kapağı iyi tasarlanmıştı. Hissedarlara yönelik yazılan mektup ve raporun anlatım tarzı ise çok iyi düşünülmüştü. Çalışmanın güçlü finansal bölümle desteklenmesi ise rapora ayrıcalıklı bir değer katmıştır.”

Değerlendirmede raporun ana mesajlarının mükemmel bir açıklıkla desteklendiği, yaratıcılık seviyesi ve okuyucuların ana açıklamalara ulaşmasının ise jüri üyeleri tarafından “süper” olarak notlandığına da yer verildi.

LACP Vision Awards Yarışması’nda alınan bu ödül Türk sigorta sektörünün gelişmesi ve sigorta algısının artırılmasına destek olma açısından da büyük önem taşıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER