23 Nisan 2024, Salı
spot_img

AgeSA ikinci kez “Türkiye’nin En Gözde 100 Şirketi”listesinde

Üniversite öğrencileri ve genç profesyonellerin oylarıyla belirlenen “Türkiye’nin En Gözde 100 Şirketi” listesinde bu yıl 40 sıra birden yükselerek 58’inci sırada yer alan AgeSA, sigorta sektörü özelinde birinci sıraya yerleşerek liderliğini korudu.

“Türkiye’nin En Gözde 100 Şirketi” araştırmasının sonuçları açıklandı. İşveren algısı alanında Türkiye’de bir ilk olan ve bu yıl 62.541 üniversite öğrencisi ve 28.623 genç profesyonel katılımıyla gerçekleştirilen araştırma sonuçlarına göre üst üste iki yıldır listede yer alan AgeSA, bu yıl 40 sıra birden yükselerek 58’inci sıraya yerleşti.  Şirket, sigorta sektöründe ise birinci sıradaki yerini koruyarak liderliğini sürdürdü. 

Kusursuz liderlik deneyimi sunmaya devam edeceğiz

AgeSA & Aksigorta İnsan Kaynakları ve Sürdürülebilirlik Genel Müdür Yardımcısı Burak Yüzgül, farklı sektörlerden Türkiye’nin önde gelen şirketleri arasında yer almaktan ve sigorta sektörü özelinde birinci sıraya yerleşerek liderliklerini sürdürmekten gurur duyduklarını belirterek “Hem mevcut hem de potansiyel çalışma arkadaşlarımız için hayatı kolaylaştıran yöntemlerle tasarlanmış keyifli bir çalışma ortamı sunuyoruz. Kültürümüzü hissettirmek, varlık nedenimizi yaşatan değerlerimizi benimsetmek, her bir çalışma arkadaşımızı yakından tanımak  çalışan deneyimi yaklaşımımızda odak noktamız. Her yıl tekrarlanan bağlılık anketi 2022 yılı sonuçlarına göre çalışan bağlılığında yüzde 82 oranına ulaştık. Çalışanlarımızın genel memnuniyet oranını ise yüzde 90. Memnuniyet ve bağlılıkta yüksek orana sahip olmanın yanında üniversite öğrencileri ve genç profesyonellerin oylarıyla Türkiye’nin En Gözde 100 Şirketi listesinde sektör lideri olarak yer almamız bize doğru yolda ilerlediğimizi bir kez daha gösterdi. Çalışanlarımızı güçlü birer marka elçisi olarak konumlandırmak, yeni yeteneklere ulaşma yolunda en büyük yardımcımız. Bu nedenle güçlü bir işveren markası, anlamlı bir amaç ve kusursuz bir liderlik deneyimi sunmaya devam edeceğiz” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER