13 Temmuz 2024, Cumartesi
spot_img

AcerCrea’dan Sigorta Medya okurlarına özel indirim

AcerCrea, sigorta sektörüne özel olarak başlattığı kampanya ile sosyal medya ve SEO uyumlu blog içerik üretimi paketlerinde yüzde 20 indirim sunuyor.

Sigorta sektöründe faaliyet gösteren ve müşteri portföylerini genişletmek ve işlerini büyütmek için dijital pazarlama yöntemlerinden faydalanmak isteyen acente, broker ve şirketler için sosyal medya ve SEO uyumlu blog içerik üretimi önem kazanıyor.

Bu kapsamda acentelerin ihtiyaçlarına özel paketler sunan AcerCrea, sigorta sektörüne özel bir kampanyayı hayatı geçirdi. Kampanya kapsamında sosyal medya ve SEO uyumlu blog içerik üretimi paketleri sektöre ve Sigorta Medya okurlarına yüzde 20 indirimle sunuluyor. 

Dijital dönüşümde sektörün yanındayız

Kampanya hakkında açıklama yapan AcerCrea, dijital dönüşüm yolculuğunda sigorta sektörünün yanlarında olduklarını belirterek “Sektördeki şirketlerin büyüme hedeflerine ulaşmaları için en etkili yöntemlerden biri de dijital pazarlama. Bu nedenle, onların ihtiyaçlarına yönelik paketler hazırladık ve kampanyamızla da daha fazla şirketle buluşmak istiyoruz.” dedi.

Kampanya ile uygun fiyatlarla yüksek kaliteli içerikler üreterek sosyal medya ve dijital pazarlama stratejilerini daha etkin bir şekilde kullanma imkanı bulan acente, broker ve şirketler,  dijital varlıklarını güçlendirerek hedef kitlelerine daha etkili bir şekilde ulaşabilecekler.

İhtiyaca yönelik paketler

Sosyal Medya Paketi ile hedef kitlesine ulaşmak, doğru zamanda doğru içerik üretmek ve profesyonel tasarımlarla müşterilerine ilgi çekici bilgilendirmeler yapmak üzere çalışmalar yapan ve marka bilinirliği oluşturmak ve iletişim kanallarını aktif kullanmak isteyenler bu paketi tercih ederek marka bilinirliği, müşteri İlişkiler, içerik pazarlama, reklam etkinliği, rakip analizi, satış artışı, takipçi ve müşteri kazanımı, SEO etkinliği ve müşteri sadakati elde edebilirler.

SEO İçerik Paketi ise yalnızca anahtar kelimeler içeren bloglardan ziyade birçok çalışmayı da beraberinde getiriyor. Düzenli blog üretimi yaparak SEO’sunu yükseltmek isteyen sigorta acenteleri doğrudan hedef kitlesine ulaşabilir, organik trafik artışı ile aynı şekilde reklam maliyetlerindeki tıklama ve harcamalarında da düşüş sağlayabilir. Böylece müşterilerin güvenini kazanırken sitede kalma sürelerini de arttırabilirler. 


Kampanya hakkında ayrıntılı bilgiye kampanya detay sayfasından ulaşılabilir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER