17 Haziran 2024, Pazartesi
spot_img

Acentelerin sektörel sorunları SASADER’de görüşüldü

Tobb_logoTOBB Sigorta Acenteleri İcra Komitesi (SAİK) Başkanı ve Türkiye Sigorta Acenteleri Federasyonu (TÜSAF) Başkanı Hüseyin Kasap, Sakarya Sigorta Acenteleri Derneği’ne (SASADER) bir ziyaret gerçekleştirdi.

SASADER Başkanı Çetin Erdil, Başkan Vekili Ünal Ünalan, yönetim kurulu üyeleri Yusuf Gökdemir ve İlker Karamollaoğlu ile dernek üyelerinin ev sahipliği yaptığı ziyarette, sigorta acentelerinin sektörel sorunları görüşüldü.

“Beklenen projeler, sektörün geleceği için önem taşıyor”
SAİK ve TÜSAF Başkanı Hüseyin Kasap’ın Sakarya’ya yaptığı ziyarette, sigorta sektörünün sorunların yanı sıra, TOBB Sigorta Acenteleri İcra Kurulu tarafından yürütülen ve önümüzdeki günlerde kamuoyuna açıklanması beklenen bazı projelerin, sektörün geleceği açısından büyük önem taşıdığı ifade edildi. Kasap, yaptığı değerlendirmede, “Sakarya Sigorta Acenteleri Derneği’nin kurulmasının üzerinden henüz kısa bir süre geçmesine rağmen, SASADER yönetiminin ve üye meslektaşlarımızın çalışmalarını çok başarılı buldum. Sigorta sektörünün gelişmesinde ve ilerlemesinde derneklerin varlığı çok önemli. Bu sebepten, uzun yıllardır Sakarya’da eksikliği hissedilen sigorta acenteleri derneğinin kurulmasında katkısı olan meslektaşlarımı tebrik ediyorum. Kendileri ile bilgi alışverişinde bulunmak üzere özellikle Sakarya’dayım. SASADER’in de kısa zamanda TÜSAF bünyesine katılması yönündeki arzumuzu Başkan Çetin Erdil ve yönetim kuruluna ilettik. Sakarya, ülke ekonomimiz için çok önemli bir il. Federasyonumuz, Sakaryalı acente arkadaşlarımızın da katılımı ile önemli icraatlarına devam edecek” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER