20 Haziran 2024, Perşembe
spot_img

7. “Kadrajımda Sigorta Fotoğraf Yarışması” sonuçları belli oldu

Türkiye’deki sigorta bilincinin artmasına katkıda bulunmak amacıyla, TSEV tarafından düzenlenen “Kadrajımda Sigorta Ödüllü Fotoğraf Yarışması”nın yedincisi, Türkiye Sigorta Birliği’nin ana sponsorluğunda gerçekleşti.Ödül alan ve fotoğrafları sergilenecek katılımcılara ayrıca Ferdi Kaza Sigortası hediye edilecek.

Türkiye ‘deki sigorta bilincinin artmasına katkıda bulunmak amacıyla, Türk Sigorta Enstitüsü Vakfı (TSEV) tarafından ilki 2018 yılında düzenlenen “Kadrajımda Sigorta Ödüllü Fotoğraf Yarışması”nın yedincisi, Türkiye Sigorta Birliği’nin ana sponsorluğunda gerçekleştirildi. 16 Mayıs’ta toplanan Seçici Kurul’un değerlendirmesiyle Cengizhan Türkoğlu’nun “Annem” adlı fotoğrafı birinci, Yusuf Dündar’ın “Hayalimdeki Ev” adlı fotoğrafı ikinci ve Mehmet Subaşı’nın “Riskli Çalışma” adlı fotoğrafı ise üçüncü oldu.

Birincinin 12.000 TL, ikincinin 8.000 TL, üçüncünün 6.000 TL ve sergileme ödülünün ise 2.000 TL olduğu yarışmada, 30 fotoğraf da sergilenmek üzere seçildi. Ödül alan ve fotoğrafları sergilenecek katılımcılara ayrıca Ferdi Kaza Sigortası hediye edilecek.

Derece ve sergileme ödülü alan tüm fotoğraflara www.kadrajimdasigorta.com adresinden ulaşabilirsiniz. 

Cengizhan Türkoğlu – “Anne”
Yusuf Dündar -“Halimdeki ev”
Mehmet Subaşı “Riskli Çalışma”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER