25 Mayıs 2024, Cumartesi
spot_img

■AXA Sigorta…KaskoPoliçe


ÇÖZÜMLENME MESAJI
—————————-
Sayın İlgili,

 

Şikayete ilişkin yanıtımız bilgilerinize sunulmuştur. Saygılarımızla,

 

Sitenize Sn. KANTAR tarafından yönlendirilen başvuruya ilişkin değerlendirme yapılmıştır. Başvuru üzerine yapılan incelemede kusur tespitinin tamamlanması ile Trafik Sigortası Genel Şartları gereği onarım durumunun değerlendirildiği ve tedarik geçilerek araç onarımının tamamlandığı izlenmiştir. Şikayete konu olan klima gazı dolumu için ayrıca değerlendirme yapılmış olup, işlem bedeli ve araca yetkili serviste işlem yapılması hususunda servis ile gerekli mutabakat sağlanmıştır. Sn. KANTAR tarafından herhangi bir bedel ödemeksizin işlemin yetkili serviste tamamlanacağı hususunu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla,

 

AXA SİGORTA A.Ş.

Müşteri Hizmetleri Departmanı

 

 

AXA Sigorta müşterisi Mahmut Kantarın Şikayet bildirimidir

 

AXA Sigorta müşterisi Mahmut Kantarın Şikayet bildirimi incelemelriniz için tarafınıza iletilmiştir.

İncelemeleriniz sonrası Çözümlenme mesajınızın gönderilmesi için gereğini rica ederim

 

sigortamedia

 

Şikayet bildirimi

 

Adınız Soyadınız : Mahmut Kantar

Mail adresiniz: m_kantar@yahoo.com

Sigorta Şirketiniz ve Poliçe Numaranız: AXA Sigorta 97548465

Tarih: AXA Sigorta 97548465
Şikayet Mesajınız: 5 Ağustos 2015 tarihinde bir başka aracın trafikte geri geri gelmesi ile kaza yaptım. Aracımda maddi hasar meydana geldi. Sigorta şirketi ve experler yaklaşık üç haftada hasar durumunu belirlediler. Onarıma başlandığında aracımda kullanılması gereken klima gazı yerine, servisin ve pejo türkiyenin onay vermediği bir başka klima gazı için onay verdiler. Olması gereken klima gazı yaklaşık 850 tl iken onay verdikleri gaz 125 tl civarındadır. Bu bağlamda sigorta şirketi ve experliğini yapan aracı kurumlar mağdur etmiştir. Kendilerini şiddetle kınıyorum.

DİKKAT ! : Şikayet mailinizde beyan ettiğiniz olaylar ve bilgiler sizin kontrolünüz ve sorumluluğunuz altındadır. Poliçe bilgilerinizin ve iletişim detaylarınızın doğruluğunun, sorununuzun ilgili Sigorta Firması tarafından değerlendirilip yanıtlanma sürecine etki edeceğini dikkate almanız gerekmektedir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER