25 Mayıs 2024, Cumartesi
spot_img

■ Eureko Sigorta Kredi poliçesi sorunu


Tarih               : 2010-06-27
Adınız              : emin
Soyadınız         : süme
e-mail Adresiniz : eminsume@gmail.com
Poliçeniz           : görmediğim poliçenin nosunu bilmiyorum
Şikayet Detayı   :
2007 yılında Garanti bakasından kredi çektim 12 ay ödemeli.
kredi sırasında yapılan sigorta Eureko sigortaymış, kredim bitmesine rağmen sigorta ücreti yılda birdefa hesabıma yansıtılmış.bu süreç farkedene kadar sürmüş.

Sigorta sirketini aradığımda otomatik uzatıldığını söylediler, ama 2008 yılından itibaren habersizce sigortalanan bana ne bir fatura ne bir poliçe ne bir cep telefonu mesajı ne bir bilgi aktarmadan kartımdan çekilen paranın peşinde olan sirket tarafından bilgilendirilmedim.

2006 yılında garanti bankasından kredi kartı alan annemde aynı yöntemle sigortalanmıs imzalamış olduğu bir belge bile olmadan sessizce bana göre sinsice her yıl ücret çekilmiş. gecen sene gelen mesajla iptal ettirmeme rağmen ısrarla bu sene tekrar sigortalandığımı öğrendim, pazartesi günü tüm yasal yollara başvurucam,garanti bankası ve Eureko şirketi hakkında davamıda açıcam.

bir çok bankadan kredi çektim bu olay sadece garanti bankasında başıma geldi.çektiğim krediden peşin olarak sigorta parası alıyorlar yetmiyo bide kredi bitmesine rağmen bilgilendirilmeden OTOMATİK yeniliyolar. Bu şekilde olan insanların sayısı düşünüldüğünde mebla ortada.pazartesi günü europadan bir telefon alamazsam, avukatım araçılığıyla savcılığa başvurucam.

DİKKAT ! : Şikayet mailinizde beyan ettiğiniz olaylar ve bilgiler sizin kontrolünüz ve sorumlulğunuz altındadır.Poliçe bilgilerinizin ve iletişim detaylarınızın doğruluğu, sorununuzun ilgili Sigorta Firması tarafından değerlendirilip yanıtlanma sürecüne etki edeceğini dikkate almanız gerekmektedir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER