25 Mayıs 2024, Cumartesi
spot_img

■ ERGO Hırsızlık poliçem ödenmedi

ERGO Sigorta… Hasar tamamen Ödendi

Sayın Yetkili,
Sigortalı konutta meydana gelen Hırsızlık hadisesi sonrasında, çalınanlarla ilgili ek ifade ile talebin artması sonucu dosya detaylı incelenmiştir.
Çalınan 3. şahıs emtiası için Hukuk görüşü talep edilmiş olup, araştırma ve incelemelerimiz sonucu herhangi bir olumsuzluk tespit edilmediğinden hukuk görüşü ile hasarın tamamının ödenmesi uygun görülmüştür.

Bilgilerinize Sunarız.
Saygılarımızla

ERGO SİGORTA A.Ş.
Müşteri İlişkileri Birimi
– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – –
ŞİKAYET DETAYLARI
– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – –
Tarih               : 2010-06-28
Adınız              : MİNE
Soyadınız         : BİTİŞ
e-mail Adresiniz : mine_murat_eyup@hotmail.com
Poliçeniz          : 1416518.1‏‏‏ dosya no
Şikayet Detayı  :

19/03/2010 tarihinde evimde meydana gelen hırsızlık nedeni ile konut poliçem olduğu ergo sigortadan dosya açılmış olup bu tarihe hadar sonuçlanmamıştır.

Dosya sorumları ile yaptığım görüşmelerde dosyamın dış denetime verildiği söylenmesi üzerine şirket denetimcileri ile yaptığım görüşme neticesinde denetim raporunun olumlu olarak şirkete teslim ettiklerini öğrenmeme rağmen dosyam halen sonuçlanmamıştır.

Bir dosya 3,5 aydır sonuçlanmazmı?

DİKKAT ! : Şikayet mailinizde beyan ettiğiniz olaylar ve bilgiler sizin kontrolünüz ve sorumlulğunuz altındadır.Poliçe bilgilerinizin ve iletişim detaylarınızın doğruluğu, sorununuzun ilgili Sigorta Firması tarafından değerlendirilip yanıtlanma sürecüne etki edeceğini dikkate almanız gerekmektedir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER