19 Temmuz 2024, Cuma
spot_img

Zurich Sigorta vizyon toplantısında buluştu

Zurich Sigorta CEO Yılmaz Yıldız OdulDalaman’da düzenlenen Zurich Sigorta Vizyon Toplantısında, Zurich çalışanları 2014 hedeflerine odaklandı

Zurich Sigorta, tüm çalışanlarının katıldığı 2014 Vizyon Toplantısını Dalaman Hilton Otel‘de yaptı.

Zurich Sigorta’nın tüm çalışanlarının iki gün boyunca çeşitli etkinliklerle gelecek dönem hedefleri için güç topladığı organizasyona, oyuncu ve sunucu Kadir Çöpdemir de eğlenceli bir sohbetle katıldı. Düzenlenen etkinlikler, oyunlar ve yarışmalarla iki gün boyunca ekip ruhunun güçlendirildiği toplantı, Zurich Sigorta’nın gelecek dönem hedefleri için kenetlenmesini sağladı.

28052014a

Firmanın “Güç Kazanıyoruz, Hız Kazanıyoruz, Biz Kazanıyoruz” şeklinde özetlediği iletişim hedefleri doğrultusunda gerçekleşen toplantıda Zurich Sigorta CEO’su Yılmaz Yıldız gelecek dönem hedeflerini özetleyen bir sunum yaptı. 2013’te başarılı performans gösteren çalışanları tebrik eden Yılmaz, Türkiye ve dünyadaki gelişmeler, şirketin gelecek planları konusunda detaylı bir analizi çalışanlarıyla paylaştı. Zurich Sigorta’nın finansal başarıları ile gerçekleştirilen ve devam eden projeleri üzerine değerlendirmelerde bulunan Yılmaz Yıldız, şirketlerin hedefi ve vizyonu doğru algılamış ve benimsemiş bireylerden oluşan bir yapı olduğunu belirterek ekip ruhunun altını çizdi.

“Zurich Sigorta’nın başarısı hepimizin ortak başarısıdır” diyen Yıldız şöyle devam etti: “Zurich gibi dünya çapında 150 yıla yakındır faaliyet gösteren, güç ve itibar sahibi bir şirketin çalışanları olarak Türkiye pazarında yapabileceğimiz çok önemli çalışmalar bulunuyor. Hepinizin bu gücü hissederek çalışması hem kişisel alanda hem de şirket olarak başarıyı getirecektir. Gurur duyarak bir kere daha altını çizmek istiyorum ki geçtiğimiz yılı tüm çalışanlarımızın güveni ve özverili çalışması sonucunda kârla kapattık. Çalışanlarımıza bu başarımıza yaptıkları değerli katkılarından dolayı bir kez daha teşekkür etmek istiyorum. Geçtğimiz sene elde ettiğimiz başarıyı devam ettirebilmek adına Zurich Sigorta olarak uzun vadeli planlarımızı yaptık. Kararlılıkla hareket ediyor, var gücümüzle çalışıyoruz“ dedi. Stratejilerinin, ekip ruhu ile hareket etmenin meyvelerini vermeye başladığını vurgulayan Yılmaz, “Geçtiğimiz sene elde ettiğimiz bu sonuçların enerjisi ile bu ivmeyi devam ettirerek 2014 yılında sonuçlarımızı daha üst seviyelere çıkaracağız. 2015 vizyon toplantısında tekrar sizlerle buluşarak başarılı sonuçlarımızı konuşacağımız için şimdiden heyecanlıyım“ dedi.

Vizyon toplantısını takiben gerçekleştirilen yöneticiler toplantısı etkinliklerindeyse geçtiğimiz yıl değerlendirildi ve önümüzdeki dönem hedefleri derinlemesine masaya yatırıldı. Toplantılar esnasında takım olmanın önemi, liderlik ve motivasyon üzerine bir eğitim veren Anadolu Efes Basketbol Takımı Teknik Koordinatörü Çetin Yılmaz hayatından örneklerle renklendirdiği sunumunda yöneticilere önemli bilgiler verdi. Kariyeri boyunca Türkiye’nin önde gelen basketbol takımlarını çalıştırmış, Basketbol A Milli Takım Baş Antrenörlüğü’nü üstlenmiş olan Çetin Yılmaz konuşmasında ekip olarak ortak bir hedefe sahip olmanın, inanmanın ve hiçbir zaman pes etmeden çok çalışmanın başarıyı daim kılacağını vurguladı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER