4 Aralık 2023, Pazartesi
spot_img

Ziraat Emeklilik'ten öğretmenlere anlamlı hediye

Fikrettin AksuZiraat Emeklilik yarının genç fidanlarını yetiştiren öğretmenler adına fidan diktirdi.

2011 yılında ilk kez başlattığı Öğretmenler Günü Kampanyası’nı her yıl düzenli olarak sürdüren Ziraat Emeklilik ilk kampanyaya dahil olan öğretmen katılımcıları için fidan diktirdi. 24 Kasım Öğretmenler Günü’nde kampanyaya katılan tüm öğretmen katılımcıları adına TEMA Vakfı aracılığı ile Balıkesir Kepsut Hatıra Ormanı’na çam fidanı bağışında bulunarak, öğretmenlere sertifikalarını gönderdi.

Katılımcıların emeklilik dönemleri için birikimlerinin değerlendirilmesine katkıda bulunan Ziraat Emeklilik başlattığı kurumsal sosyal sorumluluk projesiyle de gelecek nesillere yeşil bir dünya bırakmak için ilk adımı atarak fidanları doğayla buluşturdu.

Ziraat Emeklilik Genel Müdürü Fikrettin Aksu yaptığı açıklamada; “Müşterilerimizin gelecekleri için avantajlı emeklilik planlarımızla bireylerin refahlarını sağlamanın yanı sıra başlattığımız sosyal sorumluluk projemiz sayesinde de yeni orman alanları oluşturarak iklim değişikliği ile mücadelede bizim de katkımız olsun istedik. Yarının genç fidanı olan öğrencileri yetiştiren öğretmenlerimiz için bizler de anlamlı bir hediye olması amacıyla fidan bağışında bulunduk.” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER