24 Nisan 2024, Çarşamba
spot_img

“Yokluğunuzda çocuğunuz yerinizi dolduramaz”

Ziraat Sigorta’nın ebeveynlerin dikkatini çekmeyi başaran “Ailem Ziraat Güvencesinde” reklam filmi, kazaen vefat durumunda güvencesiz kalan bir çocuğun yaşayacağı zorlukları konu alıyor.

ziraat 2
“Ailem Ziraat Güvencesinde”

Sigorta şirketleri yayınladığı reklam filmleriyle tüketicinin dikkatini çekmeyi başarıyor. Film tadında hazırlanan reklamlar izleyicinin beğenisini topluyor. Son günlerde yüksek ses getiren reklamlardan biri şüphesiz Ziraat Sigorta’nın reklamı. Ailesinin yokluğunda bir çocuğun, evi geçindiren baba rolüne gireceğini zorluklarıyla birlikte anlatan reklam filmi, “Yokluğunuzda Çocuğunuz Yerinizi Dolduramaz” mottosuyla hazırlanmış.

“Ailem Ziraat Güvencesinde sigortası yaptırın, kazaen vefatınız halinde çocuğun güvencesiz kalmasın” mesajı veren reklamda, ailesinin yokluğunda küçük bir çocuğun, bu yükün altına asla giremeyeceği konu alınıyor.  Yılda sadece 118 TL’ye Ailem Ziraat Güvencesinde sigortası ile çocukların geleceğinin teminat altına alındığının anlatıldığı reklamda, kazaen vefat durumunda aileye 25 bin TL tazminat, 10 yıl boyunca her ay 1000 TL ve her yıl 1000 TL eğitim desteği verileceği belirtiliyor.

ziraat 3
“Ailem Ziraat Güvencesinde”

50 saniye süren reklamda küçük bir çocuk, babasının yerine geçiyor ve sabah erkenden uyanıyor. Kahvaltısını yapıp takım elbisesini giyiyor. İşe gitmek üzere yola çıkan minik, vapurda gazetesini okuyor. İş yerinde yaşadığı anlar konu ediliyor. Mesai bitimi sonrası eve dönüş yolunda minibüse binen küçük, yorgunluktan minibüs camına yaslanarak uyuyor. Eve gitmeden önce markete gidip alışveriş yapan minik, reklamda babasının rolünü üstleniyor.

  1. babam kredi çekerken yaptırtmış. 2013/6 ayında. 2014/8. ayda ise kaza socunu rahmetli oluyor. bankadan azg olduğunu öğrendik. fakat 2014 de yenilenmemiş. çünkü bu sigorta 1 yıllık ve size haber vermezlerse ki öyle görülüyor arada kaynayıp gidiyor. ziraatin sizden habersiz sigorta yaptığı bilinir fakat bu sigortada nedense uzatmıyorlar ve haber vermiyorlar arada 118 lira hüp ayakkabı kutularına.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER