20 Haziran 2024, Perşembe
spot_img

Yıllık 315 TL’ye Aksigorta’dan ‘Sağlığa Destek Sigortası’

05062014d1Aksigorta, yeni ürünü ‘Sağlığa Destek Sigortası’ ile tehlikeli hastalıklardan beklenmedik ameliyatlara kadar pek çok riski hesaplı bir şekilde güvence altına alıyor.

Hesaplı ve iki farklı prim seçeneği ile en kritik ve beklenmedik sağlık risklerini teminat alan Aksigorta’nın ‘Sağlığa Destek Sigortası’ ürünü, teminat kapsamında bulundurduğu birçok riskin yanı sıra diş paketi teminatını da kapsıyor. Sağlığa Destek Sigortası ayrıca, yıllık 315 TL prim karşılığında tehlikeli hastalıklar ve ameliyatların yanı sıra ameliyat sonrası fizik tedavi, kaza sonucu acil tedavi ve acil tıbbi yardım hizmetleri teminatlarını içeriyor.

Tehlikeli hastalıklar ve fizik tedavi de teminat altında

Tehlikeli hastalıklar teminatı; kanser, kalp ve karaciğer yetmezliği nedeniyle yapılacak organ nakilleri, böbrek yetmezliği, MS ve körlük risklerinin ortaya çıkması sonucu 30 bin TL’lik ödenen toplu tazminatla hastalığın tedavi masraflarını karşılıyor ve bu hastalıklar nedeniyle KOBİ sahibi ya da çalışanının profesyonel hayatına ara vermek zorunda kalması halinde kendini ya da ailesini güvende hissetmesine yardımcı oluyor.

Aksigorta Sağlığa Destek Sigortası, Koroner bypass, beyin anevrizması ameliyatları, kalp, karaciğer ve böbrek yetmezliği sonucu organ nakil ameliyatları, safra kesesi, boyun fıtığı, çapraz bağ, miyom, apandisit, bağırsak düğümlenmesi ve kaza sonucu oluşan ameliyatlar için de vaka başına 5 bin TL teminat sunarken, ameliyat gerektiren bir tedaviyi tamamlayıcı nitelikteki fizik tedavi masraflarını da 1000 TL ile teminat altına alıyor.

Ambulans hizmeti

Sigortalının bulunduğu yerde tedavisinin mümkün olmadığı yurt içinde gerçekleşen acil durumlarda kara ambulansı hizmeti de sağlayan Aksigorta’nın Sağlığa Destek Sigortası, aileniz ve tüm sevdiklerinize destek oluyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER