22 Nisan 2024, Pazartesi
spot_img

Yapı Kredi Mobil sigorta ürünleri ile atağa geçti

Yapı Kredi Genel Müdür Yardımcısı Serkan Ülgen, “Yapı Kredi olarak müşterilerimizi, dijital kanallarımız aracılığıyla özel avantajlar ve yeni fonksiyonlarla sigorta ve emeklilik ürünleriyle buluşturuyoruz” dedi

Yapı Kredi Mobil kullanıcıları, DASK Sigortası, KASKO Sigortası, Tamamlayıcı Sağlık Sigortası; bireysel emeklilik, Dijital Koruma Sigortası ürünlerine 7/24 diledikleri yerden, diledikleri zamanda ulaşabiliyor.

Yapı Kredi‘den yapılan açıklamaya göre, finansal ihtiyaçlara uzaktan erişimin büyük önem taşıdığı bu dönemde Yapı Kredi, müşterilerinin hayatını kolaylaştırmaya ve ‘bankacılığın sınırlarını’ kaldırmaya devam ediyor. Mobil üzerinden verilen hizmetleri genişletmeye devam eden Banka, dijital kanallar üzerinden verdiği sigorta hizmetlerinin çeşitliliğini de artırıyor.

Yapı Kredi Mobil ile kullanıcılar, DASK Sigortası, KASKO Sigortası, Tamamlayıcı Sağlık Sigortası; bireysel emeklilik, Dijital Koruma Sigortası ürünlerine 7/24 diledikleri yerden, diledikleri zamanda ulaşabiliyor.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Yapı Kredi Genel Müdür Yardımcısı Serkan Ülgen; dijital kanalları sürekli geliştirmeye odaklanarak sunulan sigorta hizmetlerinin çeşitliliğini artırmaya öncelik verdiklerini bildirdi.

Dijital kanallardan ulaşma talebi daha da arttırdı

Ülgen, “Bankaların birer finansal market olarak konumlanmaları; tüm finansal ihtiyaçların yanı sıra sigorta ihtiyaçları için de çözümler sunmalarını gerektiriyor. Sigorta ürünleri de bu açıdan bankacılığı tamamlayıcı bir özellik taşıyor. Yapı Kredi olarak, bu hizmetlerimizi yeni teknolojilerin sağladığı kolaylıklarla birleştirerek; müşteri memnuniyetimizi en üst seviyeye çıkarıyoruz. Müşterilerimizin tüm finansal ihtiyaçlarını karşılayabilmek için sigorta ve emeklilik ürünlerinin; geniş ürün yelpazesiyle tüm kanallarımızda yer almasına önem veriyoruz. İçinde bulunduğumuz süreçte de müşterilerimizin sigorta ve emeklilik işlemlerine; dijital kanallardan ulaşma talebi daha da arttı. Biz de Yapı Kredi olarak müşterilerimizi; dijital kanallarımız aracılığıyla özel avantajlar ve yeni fonksiyonlarla sigorta ve emeklilik ürünleriyle buluşturuyoruz” ifadelerini kullandı.

2020 yılı ortasında Yapı Kredi dijital kanallarından sunulmaya başlayan; DASK Sigortası ile kısa sürede 30 bine yakın müşteriye ulaştıklarını bildiren Ülgen, şunları kaydetti:

10 World Puan kampanyası

“Müşterilerimiz, ister ilk defa DASK sigortası alsın isterse mevcut poliçesini yenilesin; çok kolay adımlarla poliçelerini oluşturulabiliyor. Diğer yandan müşterilerimizin araçlarını; tüm risklere karşı sigortalayan ve kendi isteklerine göre teminat seçimi yapabilecekleri; KASKO Sigortası ürününü de Yapı Kredi Mobil’den sunuyoruz. Mesleklere özel indirimler; sürüş şekline göre belirlenen avantajlar ve dijital kanallarımıza özel; yüzde 10 World Puan kampanyasıyla birlikte müşterilerimiz; ekonomik fiyatlarla KASKO Sigortası’na dijital kanallarımızdan erişebiliyor. Ayrıca, Yapı Kredi Mobil’le birkaç adımda Sosyal Güvenlik Kurumu’nun karşılamadığı; ya da ücret limitlerini aşan tedavi giderlerini karşılamak amacıyla düzenlemeye konulan; Tamamlayıcı Sağlık Sigortası’na da ulaşılabiliyor. Dijital kanallarımız aracılığıyla diledikleri yer ve zamandan yaptırılabilecek bu sigortada; mobil kanala özel indirimlerimizle sağlıklarını teminat altına alabiliyorlar.”

“Tasarrufları için bireysel emeklilik sistemini tercih eden müşterilerimize; mevcut BES sözleşmeleri ile ilgili birçok işlemi yapma imkanını Yapı Kredi Mobil’de sunuyoruz. Dijital mecraların kullanımının büyük artış gösterdiği bu dönemde, şifre koruma; kimlik koruma gibi teminatları sunan Dijital Koruma Sigortası ürünümüzle Yapı Kredi Mobil üzerinden; sadece 3 adımda bu riskleri teminat altına alma imkânı sağlıyoruz.”

KAYNAK: AA

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER