19 Temmuz 2024, Cuma
spot_img

VakıfEmeklilik | Çözüm Bekleyen Şikayetler ’1′

[vc_tta_accordion c_icon=”chevron” active_section=””][vc_tta_section title=”VakıfEmeklilik | BES Poliçemde 27-04-2015″ tab_id=”1450087033724-10646816-c1f6″]

Adınız Soyadınız : hüseyin kemal öztütüncü
Tarih:27 – 04 – 2015
Mail adresiniz: hnkemal@hotmail.com

Sigorta Şirketiniz ve Poliçe Numaranız: VAKIF EMEKLILIK GRUP SIGORTA

Tarih: VAKIF EMEKLILIK GRUP SIGORTA
Şikayet Mesajınız: Vakıflarbankası Büyükçekmece Şubesinden almış olduğum dükkan için kredi talebim oldu. kredi talebim karşılandı. Ancak kredim için imzaya gittiğimde hayat sigortası yapma zorunluluğu olduğu söylenerek hayat sigortası yapıldı. Sonradan yapılma zorunluluğunun olmadığını öğrendiğim bu sigortanın iptali için banka şube ve genel müdürlüklerine 21/04/2015 tarihinde iptali ile igili dilekçemi gönderdim. gerekli iptalin yapılmasını ve peşin alınan paranın hesabıma iadesini talep etmekteyim. Şu ana kadar iptal işlemi ve para iadesi yapılmamıştır.

DİKKAT ! : Şikayet mailinizde beyan ettiğiniz olaylar ve bilgiler sizin kontrolünüz ve sorumluluğunuz altındadır. Poliçe bilgilerinizin ve iletişim detaylarınızın doğruluğunun, sorununuzun ilgili Sigorta Firması tarafından değerlendirilip yanıtlanma sürecine etki edeceğini dikkate almanız gerekmektedir.

[/vc_tta_section][/vc_tta_accordion]

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER