25 Mayıs 2024, Cumartesi
spot_img

Vakıf Emeklilik Sektörün ilk Mobil Şubesini Açtı!

mehmetbostanVakıf Emeklilik “emeklilik” sektöründe bir ilki gerçekleştirdi. İOS, Android ve Windows Phone 8 platformlarında zaman ve mekan sınırı tanımadan fon dağılımı değişikliğinden hesap özeti incelemeye kadar  her türlü işleminizi self servis gerçekleştirmenizi sağlayacak Mobil Şubesi’ni kullanıma açtı.

Vakıf Emeklilik, Yıllık Hayat, Ferdi Kaza ve Bireysel Emeklilik ürünlerini yeni cep şubesi ile bireylerle buluşturuyor. Vakıf Emeklilik katılımcılar, artık her an her yerden internet şubesine direk cep şube üzerinden girerek, hesap hareketlerini ve fon performanslarını takip edebilecek ve yapmak istedikleri değişiklikleri kolayca ve hızlıca gerçekleştirebilecekler.

Katılımcı olmayan bireyler ise muhtemel birikim tablosundan yaş, katkı payı, toplu ödeme tutarı ve planlarını seçerek emeklilik dönemlerinde sahip olacakları tahmini birikimlerini hesaplayabilecekler.

Mobil şubede Bireysel Emeklilik Sistemi dışında Vakıf Emeklilik ile ilgili güncel haberler ve gelişmeler de yer alıyor. Vakıf Emeklilik’in diğer ürünleri olan Yıllık Hayat ve Ferdi Kaza için de kullanıcılara vefat, maluliyet ve hastalık durumlarında bekledikleri teminata göre ödemeleri gereken yıllık tahmini tutarlar sunuluyor. Kullanıcılar ayrıca otomatik arama özelliği ile kolayca Müşteri Hizmetleri’ne ulaşabiliyor.

Vakıf Emeklilik Genel Müdürü Mehmet Bostan “Mobil internet kullanıcı sayısının 15 milyona ulaştığı günümüzde bizler de bireylerin hayatını kolaylaştırmak için bu yıl sektörde mobile yatırım yapan ilk şirketlerinden biri olduk. Yılın başında yeni BES ile ilgili tüm merak edilenleri sunduğumuz mobil uygulamamızdan sonra, şimdi de katılımcılarımızın tüm hesap hareketlerini takip ederek, işlemlerini gerçekleştirebilecekleri bir cep şubesi açtık. Sadece katılımcılarımız için düşünülmeyen Mobil Şube, aynı zamanda ürünlerle ilgili bilgi sahibi olmak isteyen tüm bireyler için muhtemel birikim tablosu ve teminata bağlı ödeme planlarını da içeriyor. 3 platform için tasarlanan mobil şubemize bireyler App Store, Google Play ve Windows Phone Uygulama  mağazalarından ulaşabilirler.” dedi.

Mobil uygulamalarını ayrıca Facebook ve web uygulaması ile de destekleyen Vakıf Emeklilik, HemenBESlen uygulaması ile BES’e katılmak ya da bilgi almak için iletişim bilgilerini ileten kullanıcılara, satış danışmanları ile ulaşarak sistem hakkında detaylı bilgilendirilmelerini de sağlıyor.

IOS:
https://itunes.apple.com/tr/app/cep-sube/id718801998?mt=8

Android :
https://play.google.com/store/apps/details?id=net.arox.vakifemeklilik&hl=tr

Phone 8 :
http://www.windowsphone.com/tr-tr/store/app/cep-şube/55f8dc52-84e3-4501-8109-dd6eaa9c2406

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER