25 Şubat 2024, Pazar
spot_img

Unico Sigorta acentelerini Endülüs’te ağırladı 

Unico Sigorta Türkiye’nin farklı illerinden en başarılı acenteleri için düzenlediği “Köklere Yolculuk” temalı Endülüs gezisinde, acenteleriyle birlikte Endülüs bölgesinin tarihi ve kültürel zenginliklerini keşfetti.

Unico Sigorta, 5-8 Kasım tarihlerinde Türkiye genelinde en başarılı acenteleri için Endülüs turu düzenledi. Unico Sigorta Genel Müdürü Ender Güzeler’in de katıldığı tur, dünyanın en eski şehirlerinden biri olan Malaga ziyareti ile başladı. Ardından Granada’ya hareket eden ziyaretçiler, gezi kapsamında, Granada’daki İslam mimarisinin en güzel örneklerinden biri olarak kabul edilen El-hamra Sarayı’na ziyarette bulundu. Turun üçüncü günü İslam mimarisinin başyapıtlarından Kurtuba Camii’nin de yer aldığı Cordoba’ya geçildi. Dördüncü gün gerçekleştirilen Sevilla ziyaretinin ardından son gün Ronda’ya yapılan gezi ile tur sona erdi.

“İş ortaklarımızla daha nice yeni rotada buluşmak istiyoruz”

Müşteriler ve sigorta şirketleri arasında bir köprü görevi gören acentelerin kendileri için çok kıymetli olduğunu dile getiren Unico Sigorta Genel Müdürü Ender Güzeler, “Bu tür etkinlikler onlarla bir araya gelmek, ilişkilerimizi kuvvetlendirmek ve karşılıklı fikir alışverişinde bulunmak noktasında oldukça keyifli bir vesile oluyor. Türkiye’nin her bir köşesinde bulunan güçlü acente ağımız sayesinde her geçen gün daha da büyüyoruz. Bu başarıda payı olan tüm iş ortaklarımız ile birlikte daha nice yeni rotada buluşmayı ve bu iş birliklerinden doğan gururu ve dostluğu kutlamayı diliyoruz” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER