18 Temmuz 2024, Perşembe
spot_img

UMEM kursiyerleri hasarlı araç ekspertizi deneyimledi

Hasarlı aracın ekspertiz çalışmasına katılan UMEM Acente Teknik Personel Kursu kursiyerleri, Şaşmaz Oto Sanayi sitesinde hasarlı bir araç için yapılan tüm işlemleri bizzat yerinde gördü.

Ankara Ticaret Odası (ATO) Sigortacılık Hizmetleri Meslek Komitesi’nin girişimleri ile başlatılan UMEM Acente Teknik Personel Kursu kursiyerleri, öğretmenleri eşliğinde hasarlı aracın ekspertiz çalışmasına katıldılar. Kursiyerler, Şaşmaz Oto Sanayi sitesinde hasarlı bir araç için yapılan tüm işlemleri bizzat yerinde gördüler.

Kemal Gazioglu - ToplantıKursiyerlerimize tatbiki eğitimler vermek istedik”

Kursiyerlere hitap eden ATO Sigortacılık Hizmetleri Meslek Komitesi Başkanı  Kemal Gazioğlu “Kursiyerlere sadece nazari bilgiler değil, tatbiki eğitimler de vermek istedik. Kursiyerlerimiz acentelerimizin yanında işe başladıklarında verilen hasar ihbarından sonraki gelişmeleri bizzat yaşayarak öğrenecekler ve iş hayatına adaptasyonları daha kolay olacaktır. Önümüzdeki günlerde sigorta şirketlerinin bölge müdürlüklerini ve acenteleri de ziyaret edeceğiz” dedi.

Doğru yapılan ekspertiz, müşteri memnuniyeti sağlar”

Servis sahibi Zeki Ünaldı’nın 50 yıllık  meslek hayatı ve servis  hakkında bilgi vermesinin ardından Eksper Mustafa Nazlıer ise ekspertiz işlemlerini sırasıyla kursiyerlerle paylaştı. Yapılan ekspertizin ardından kursiyerlerin sorularını cevaplayan Nazlıer, “Ekspertiz işlemi ne kadar doğru yapılır ise müşteri memnuniyeti de o kadar yüksek olur. Müşterilerinizi iyi hizmet alacağınız yetkili tamirhanelere yönlendirmenizi tavsiye ederim” dedi.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER