17 Haziran 2024, Pazartesi
spot_img

“Türkiye bizim için okul oldu”

pedro lopez mapfre Mapfre Genel Sigorta Yönetim Kurulu Başkanı Pedro Lopez Solanes, Türkiye’deki yatırımlarından memnun olduklarını ve Türkiye’yi bir okul gibi gördüklerini söyledi.

Mapfre Genel Sigorta Yönetim Kurulu Başkanı Pedro Lopez Salones, Mapfre Genel Sigorta’nın 2014 yılı acenteler toplantısında, grubun Türkiye’de edindiği deneyim ile dünyada yatırım yapmaya devam ettiğini söyledi.

“Türkiye bizim için okul oldu” diyen Salones, ülkemizdeki yatırımlarından memnun olduklarını belirtti. Salones, “Türkiye’de edindiğimiz deneyim ile Endonezya’da yatırım yaptık. Türkiye bizim için bir okul oldu. Rakamlarımıza global Mapfre’nin yöneticileri çok şaşırıyorlar. Bana yurt dışındaki toplantılarda bunu nasıl başardığımızı soruyorlar” ifadelerini kullandı.

sikayetcomtr

Hedef, dünyanın en güvenilir sigorta şirketi olmak

Solanes yaptığı konuşmada, Mapfre International’ın dünyada gerçekleştirdiği yeniden yapılanma konusunda bilgiler vererek “Bu bir devrimdir” dedi. Dünyada 30 milyar Euro ciro hedefleri olduğunu belirten Solanes, Mapfre’nin en büyük hedefini ise dünyanın en güvenilir sigorta şirketi olmak olarak açıkladı.

Mapfre Genel Sigorta’nın “Sigortanın Yıldızı” konsepti ile hazırlanan 2014 yılı acenteler toplantısına 400’e yakın acente katıldı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER