18 Temmuz 2024, Perşembe
spot_img

TSB III. Basketbol Turnuvası yarın başlıyor

TSB BasketbolSigorta şirketleri çalışanları arasındaki iletişimi, birlik ve dayanışmayı artırmak, sporu teşvik etmek amacıyla düzenlenen ‘TSB III. Basketbol Turnuvası’ başlıyor. Bu yılki turnuvada toplam 30 takım mücadele edecek.

Türkiye Sigorta Birliği (TSB) tarafından bu yıl üçüncüsü düzenlenecek olan “Basketbol Turnuvası” 19 Nisan-1 Haziran 2014 tarihleri arasında gerçekleşecek. Sigorta şirketleri çalışanları arasındaki iletişimi, birlik ve dayanışmayı artırmak, sporu teşvik etmek amacıyla düzenlenen TSB Basketbol Turnuvası’nın 3’üncüsü başlıyor. Bu yılki turnuvada 18 sigorta ve bireysel emeklilik şirketi ile TARSİM’in katılımıyla toplam 30 takım mücadele edecek.

“TSB III. Basketbol Turnuvası”, 19 Nisan-1 Haziran 2014 tarihleri arasında hafta sonları 16:00-21:00 saatleri arasında oynanacak maçlarla gerçekleştirilecek. Maçlar önceki yıllarda olduğu gibi Akatlar / Şişli Terakki Vakfı Lisesi Kapalı Basketbol Salonu’nda oynanacak. “Sigorta Haftası” etkinliği kapsamında 1 Haziran 2014 Pazar günü gerçekleşecek final maçı sonrasında, şampiyon takıma ödülü aynı gün takdim edilecek.

TSB III. Basketbol Turnuvası hakkında detaylı bilgiye www.guvenceliyasam.com web sitesinden ve sosyal medyadaki TSB sayfalarından ulaşmak mümkün.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER