23 Nisan 2024, Salı
spot_img

TSB depremin birinci yıldönümünde deprem bölgesini unutmadı

Türkiye Sigorta Birliği (TSB) yönetimi ve sektörün üst düzey yöneticileri 6 Şubat depreminin birinci yıl dönümünde deprem bölgesini ziyaret ederek Kahramanmaraş, Hatay ve Adana’da temaslarda bulunacaklar.

Türkiye Sigorta Birliği (TSB) yönetimi ve sektörün üst düzey yöneticileri asrın felaketi olarak anılan 6 Şubat depremlerinin birinci yıldönümünde deprem bölgesini unutmadı. Sigorta sektörünün temsilcileri Türkiye Sigorta Birliği’nin (TSB) organizasyonunda 5 Şubat Pazartesi günü Kahramanmaraş ve Hatay’da, 6 Şubat Salı günü de Adana’da bir dizi temaslarda bulunacak.

TSB Başkanı ve Aksigorta Genel Müdürü Uğur Gülen, TSB Başkan Yardımcısı ve Maher Holding Sigorta Grubu Başkanı Ahmet Yaşar, TSB Yönetim Kurulu Üyesi ve AXA Sigorta CEO’su Yavuz Ölken, Anadolu Sigorta Genel Müdürü Mehmet Tuğtan, Neova Sigorta Genel Müdürü Neslihan Neciboğlu, TSB Genel Sekreteri Özgür Obalı deprem bölgesinde olacak. Kahramanmaraş merkezli depremler sonrası sigorta sektörünün bugüne kadar olan destekleri ve faaliyetleri hakkında bilgilendirmelerde bulunacaklar.

5 Şubat 2024 Pazartesi günü depremin merkez üssü olan Kahramanmaraş ve ardından Hatay yapılacak ziyaretler kapsamında iş dünyası ve sigorta acenteleri ile bir araya gelinecek. 6 Şubat 2024 Salı günü ise Adana’da, Adana Ticaret Odası ile birlikte düzenlenecek etkinlikte iş dünyası ile görüşülecek.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER