23 Mayıs 2024, Perşembe
spot_img

Tarım Sigortaları Havuz Eksperleri, Antalya da buluşuyor

tarsimVI. Tarım Sigortaları Havuz Eksperleri Buluşması, Bitkisel Ürün Sigortaları için 03-05 Ocak, Hayvan Hayat Sigortaları için ise 05-07 Ocak tarihlerinde Antalya’da gerçekleştirilecek.

Tarım sigortalarında yaşanan son gelişmelerin konuşulacağı ve eksperler ile yaşanan deneyimlerin paylaşılacağı toplantıların altıncısı Antalya’da Fame Residence Hotel’de gerçekleştiriliyor. Bitkisel ürün sigortaları ve hayvan hayat sigortaları eksperlerinden yaklaşık 500 kişinin katılımının beklendiği organizasyon üst düzey bürokratların da konuşmalarına sahne olacak. Toplantı, basına açık yapılacak. 4 Ocak 2014 günü yılın ilk toplantısı olması ve konuya gösterilen önem nedeni ile toplantı açılışına Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Müsteşarı Vedat Mirmahmutoğulları da katılıyor.

Toplantının açılış konuşmalarını 4 Ocak Cumartesi sabah 09.00 itibariyle; Tarım Sigortaları Havuzu İşletmesi A.Ş. Genel Müdürü A. Bülent Bora, Tarım Sigortaları Havuzu Yönetim Kurulu Başkan Yrd. Dr. Ahmet Genç, Tarım Sigortaları Havuzu Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Ramazan Kadak ve Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Müsteşarı Vedat Mirmahmutoğulları tarafından yapılacak.

İki gün sürecek Tarım Sigortaları Havuz Eksperleri Buluşmasına; Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı, Tarım Reformu Genel Müdürlüğü Genel Müdür Yrd. Mehmet Özgün, Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı, Tarım Reformu Genel Müdürlüğü Tarım Sigortaları ve Doğal Afetler Daire Başkanı Bekir Engürülü, Türkiye Sigorta Birliği Genel Sekreter Vekili Mehmet Kalkavan, Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı, Tarım Reformu Genel Müdürlüğü Tarım Sigortaları Çalışma Grubu Sorumlusu Hayri Yılmaz, Tarım Sigortaları Havuz İşletmesi A.Ş. Genel Müdür Yrd. Zeki Karakurt, Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Mühendisleri Kamil Özdemir, Ünal Üner, Cengiz Topel Yıldırım, Mehmet Fatih Hacıalibeyoğlu, Başbakanlık Hazine Müsteşarlığı’ndan Sinem Sivaslıoğlu ve Bilal Türkmen, Türkiye Ziraat Odaları Birliği’nden Ebru Kuzu, TARSİM İşletici şirket çalışanları, Tarım Sigortaları Havuzu Bilim ve Danışma Kurulu üyeleri ile bölge müdürlüklerinden yetkililer katılacak.

Toplantılara ek olarak eksperlerin takım ruhunu geliştirmeye yönelik çeşitli etkinlikler de gerçekleştirilecek.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER