26 Mayıs 2024, Pazar
spot_img

SSL’nin 14. sezonuna sahibinden.com ve Auto King desteği

Sigorta profesyonelleri ve şirketleri arasında dostane bir rekabet ortamı oluşturmayı amaçlayan sektörün en önemli organizasyonlarından Sigorta Sektör Ligi, bu sezon “14. Auto King Sigorta Sektör Ligi” adıyla düzenlenecek. 

10 yıldır sigorta profesyonelleri ile şirketleri bir araya getiren Sigorta Sektör Ligi, bu sezon 14. Auto King Sigorta Sektör Ligi” adıyla düzenlenecek. 

Kasım ayında sahibinden.com tarafından satın alınan Auto King, lige sadece ismini değil aynı zamanda yenilikçi ruhunu da katmayı amaçlıyor.

Sigorta Sektör Ligi kurucusu Muhammet Erdoğan

Sponsorlukla ilgili değerlendirmelerde bulunan Sigorta Sektör Ligi kurucusu Muhammet Erdoğan, “Auto King ve sahibinden.com ile yapılan bu iş birliğinin, ligin kuruluşundan bu yana sahip olduğu değerleri ve hedeflerimizi daha da ileriye taşıyacağına inancımız tam. Bu iş birliği, sektördeki farklı konumumuzu pekiştirecek ve yenilikçi projelerle sektörün bu benzersiz organizasyonunu bambaşka bir seviyeye çıkaracaktır. Ortaklığımız, Sigorta Sektör Ligi’nin sadece bir spor organizasyonu olmadığını, aynı zamanda sektördeki inovasyon ve gelişimin bir parçası olduğunu göstermesi açısından da anlamlı. Auto King ve sahibinden.com ile birlikte, ligimizin daha da parlak bir geleceğe doğru ilerlediğini görmeyi sabırsızlıkla bekliyoruz” dedi.

Auto King CEO’su Serkan Süer

“İş birliği sektörle bağlarımızı güçlendirecek”

Auto King CEO’su Serkan Süer “Auto King olarak bu iş birliği ile önemli bir paydaşı olduğumuz sigorta sektörü ile bağlarımızı güçlendireceğimize inanıyor ve bunun heyecanını yaşıyoruz. Sigorta Sektör Ligi’ne sponsor olarak, sektör paydaşlarıyla yarattığımız sinerjiyi ve dinamizmi farklı bir boyuta taşımak ve her sahada yanlarında olduğumuzu göstermek istedik” ifadelerini kullandı.

sahibinden.com CEO’su Burak Ertaş

“Sporun birleştirici gücüyle tüm taraflar için değer yaratılacak”

sahibinden.com CEO’su Burak Ertaş ise Auto King ile iş birliği içinde organizasyona sağladıkları desteğin, her iki kurumun sigorta sektörü paydaşlarıyla bağını daha da güçlendireceğine inandığını söyleyerek “Yeni adıyla ‘Auto King Sigorta Sektörü Ligi’ olarak anılacak olan bu değerli organizasyon, yıllar içinde adeta kendi marka değerini yaratarak sektörün paydaşlarını buluşturan önemli bir platform haline geldi. Sigorta sektörü, yeni iştirakimiz Auto King’in de faaliyet alanı itibarıyla her zaman yakın iş birliği içinde olduğu bir sektör. Bu desteğimizin, sporun birleştirici gücüyle tüm taraflar için değer yaratacağına eminiz” diye konuştu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER