23 Nisan 2024, Salı
spot_img

Sovtajyeri.com ihalelere başladı

Sovtajyeri.com, ilk ihalelerini düzenlemeye başlarken, Sovtajyeri.com Kurucu Ortağı ve Genel Müdürü Osman Hanbarcı, “Sovtajyeri.com, araç alıcılarına avantajlı fırsatlar sunuyor. Sigorta şirketlerinin de ihalelerde araç başına en yüksek bedele ulaşmasını sağlıyor” diyor.

ALP SÜER-SİGORTAMEDYA

Sigorta şirketlerinin hasarlı araçlarını ve bu araçları değerlendirmek isteyen alıcıları aynı çatı altında buluşturan Sovtajyeri.com, ilk ihalelerini düzenlemeye başladı. Şeffaf ve rekabetçi bir ihale sürecini hedefleyen platform, güvenli bir ortamda alıcılarına avantajlı fırsatlar sunarken, sigorta şirketlerinin de maliyetlerini düşürerek, operasyonel yükünü azaltıyor.

Motosiklet ihalesi de düzenliyor

Sovtajyeri.com’un ihalelere başlaması ile ilgili bir açıklama yapan Sovtajyeri.com Kurucu Ortağı ve Genel Müdürü Osman Hanbarcı, şunları söyledi:  “Şeffaf ve rekabetçi bir ihale sürecini hedefleyen; ilkesini güvenli ihale platformu olarak belirleyen sovtajyeri.com, araç alıcılarına avantajlı fırsatlar sunuyor. Sigorta şirketlerinin de ihalelerde araç başına en yüksek bedele ulaşmasını sağlıyor. Sovtajyeri.com sayfamızda geniş araç yelpazesinin yanı sıra motorsiklet ihaleleri de düzenleniyor. Hemen Sovtajyeri.com’a katılın ve değerli araçlarınız  için en iyi teklifleri yakalayın.”

Sovtajın yararı ne?

Sovtaj, sigorta ve filo  sektörlerinde onarılamayacak kadar hasar boyutlu emtiaların, onarım maliyetinin rasyonel ekonomik değerlerden uzaklaştığı hasarlarda, satışa sunularak değerlendirilmesidir. Son yıllarda sovtaja ilgi giderek artarken, hasarlı emtialar online platformlarda emtia sektöründe uzmanlaşmış ‘profesyonel alıcılar’ tarafından talep görüyor. Söz konusu alıcılar, başta otomobiller olarak hasarlı emtiaları onararak, 2’nci elde yeniden satışa sunuyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER