18 Temmuz 2024, Perşembe
spot_img

Sigortayeri.com, uluslararası “üstün başarı” ödülüne layık görüldü

ima-logo

Türkiye’yi yeni bir sigortacılık anlayışı ile tanıştıran Sigortayeri, interaktif dünyanın en prestijli ödüllerinden Interactive Media Awards’ta “üstün başarı” ödülüne layık görüldü.

Türkiye’de yeniliklerin öncüsü Aktif Bank’ın yeni girişimi Sigortayeri’nin, sigorta hizmetlerini müşterisinin ayağına götüren, kişiye özel karşılaştırmalı poliçe olanağı sunan online satış platformu sigortayeri.com’un başarısı, uluslararası ödüllerle taçlanıyor. Sigortayeri, uluslararası arenada web sitelerini teşvik etmek amacıyla verilen Interactive Media Awards’da (IMA) “üstün başarı” ödülüne layık görüldü.

Tüm dünyadan binlerce internet sitesinin tasarım, kullanılabilirlik, teknik konularda yenilik, standartlara uyum ve içerik gibi kategorilerde kıyasıya yarıştığı IMA, Interactive Media Council tarafından veriliyor. Yarışmacı web sitelerinin, tasarım, içerik, pratiklik, fonksiyonellik, kullanıcı dostu olma gibi kriterler açısından değerlendirmeye tutulduğu yarışmada Sigortayeri.com müşterisine sunduğu hizmet ve kişiye özel uygulamaları ile “üstün başarı” ödülü aldı.

Sigortayeri Sigorta ve Reasürans Brokerlığı A.Ş İcra Kurulu Başkanı Ali Erhan Tamer, “Sigortayeri’ni kurarken dünyada sürekli değişmekte olan tüketici davranışları ve ihtiyaçlarını baz aldık. Tüketiciler artık ihtiyaçlarına talep ettikleri anda, kolayca, laf kalabalığı dinlemeden, uygun fiyatlarla ulaşmak istiyor. Sigorta dünyasının, bizim ‘sigortaca’ olarak adlandırdığımız, tüketicilerin çoğu zaman anlamakta zorlandığı kendine ait ayrı bir dili söz konusu. Biz, bu alanda müşterilerimizin her kanaldan kolaylıkla ulaşabilecekleri sigortacısı olmaya talibiz. Kurduğumuz yüksek teknolojili altyapının tüketiciye ulaşan yüzü sigortayeri.com web sitemizin dünya çapında prestijli bir ödüle layık görülmesi bizi mutlu etti. Bu ödül doğru yolda olduğumuzun bir göstergesidir” dedi.

Türkiye’yi doğrudan sigortacılık anlayışı ile tanıştıran Sigortayeri.com’un bir dakikada poliçe satın almayı sağlayan kolay işlem menüsü, satış sonrası devam eden teknik desteği ve online sigortacılığa getirdiği yenilikler, ödüle uzanmasında en büyük etkenler oldu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER