29 Kasım 2023, Çarşamba
spot_img

Sigortayeri.com Formda Bir Yaşam için Turkcell ile anlaşma imzaladı

tfit 2Sigorta ile ilgili tüm anlayışı baştan sona değiştiren e-ticaret platformu Sigortayeri.com, Avrasya’nın en büyük bilişim fuarı olan CeBIT Bilişim Eurasia’da Turkcell ile akıllı bileklik ürünü T-Fit konusunda önemli bir işbirliğine imza attı.

Sektörün önde gelen sigorta firmalarının ürünlerini kişilerin ihtiyaçlarına göre seçmesini ve karşılaştırmalı olarak sigortalara ulaşmasını sağlayan Sigortayeri, 11-14 Eylül 2014 tarihleri arasında düzenlenen bilgi ve iletişim teknolojileri fuarı CeBIT Bilişim Eurasia’da katılımcılara yenilikçi ve yaratıcı çözümlerini tanıtırken aynı zamanda yeni anlaşmalara da imza attı.

Bunların en önemlilerinden bir tanesi de, Turkcell ile yapılan işbirliğiydi. Bu işbirliği kapsamında T-Fit kullanıcıları Sigortayeri.com platformuna “T-Fit ile Bağlan” opsiyonunu seçerek giriş yaptıklarında, adım sayıları, katettikleri mesafe, harcadıkları kalori ve benzeri kullanım istatistiklerinden oluşan bir profilleme sonrası sigortacılık ürünlerinde %15’a varan indirimlerden faydalanabilecekler. T–Fit ürününe yeni sahip olmuş kullanıcılar ise, kulanım sözü vererek yine bu indirimlerden faydalanabilecek. Bu işbirliği kapsamında Sigortayeri.com platformundan satılan özel ve tamamlayıcı sağlık sigortası ürünlerinin satışında müşterilere T-Fit akıllı bileklik ürünü hediye edilecek.

Yenilikçi uygulamaları ile sigortacılığı eğlenceli ve kolay ulaşılabilir hale getirmeyi hedefleyen Sigortayeri.com, teknoloji devi Turkcell ile güçlerini birleştirerek sağlık sigortacılığında devrim niteliğinde bir işbirliğine imza atmış oldu. Mobil sağlık uygulamaları ile sigortacılık ürünlerini bir araya getiren bu işbirliği, Türkiye’de ilk kez uygulanacak olan bir model olması sebebiyle dikkat çekiyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER