18 Nisan 2024, Perşembe
spot_img

Sigortayeri, Apple Store’da yerini aldı

Sigortacılıkla ilgili her türlü ihtiyaca hızla çözüm sağlayan Sigortayeri Sigorta ve Reasürans Brokerliği, Apple Store’da yerini aldı.

sigortayeriTeknolojik ve yenilikçi yaklaşımlarıyla, sigortacılıkla ilgili her türlü ihtiyaca hızla çözüm sağlayan Sigortayeri Sigorta ve Reasürans Brokerliği, işbirliği yaptığı onlarca sigorta şirketinin sunduğu ürünleri ihtiyaca göre şekillendiriyor ve karşılaştırmalı olarak hızla ulaşmayı sağlıyor. Artık mobil telefondan da sigortalılarına hizmet veren Sigortayeri’nin Apple Store’da uygulaması bulunuyor. iOS 7.0 veya üstü yazılım kullanan iPhone, iPad ve iPod touch’lara uyumlu bu uygulama ile teklif alınıyor, hızlı satın alma yapabiliyor, Mobil Kaza Tutanağı tutulabiliyor, sesle komut özelliği ve kolaylaştırılmış hasar süreçleri ile uçtan uca sigortacılık hizmetlerine ulaşılabiliyor.

Sigortayeri’nin Apple Store’daki uygulamasının özellikleri şöyle:

 • OCR ile Sigorta Teklifi: OCR teknolojisiyle hiçbir bilgi girmenize gerek kalmadan sadece ruhsatınızın fotoğrafını çekerek, aracınız için en uygun sigorta tekliflerine kolayca ulaşabilirsiniz. 
  • Hızlı Sigorta Teklifi ve Satın Alma:
  Zorunlu Trafik, Zorunlu Deprem ve Seyahat Sigortası tekliflerine 3 adımda kolayca ulaşabilir, alternatifli ödeme seçenekleriyle dilediğiniz yerde sigortanızı satın alabilirsiniz.
  • Sesli Komut Özelliği: Sesli komutunuzla uygulama içerisinde dilediğiniz gibi dolaşabilir, kolayca tercih ettiğiniz işlemi yapabilirsiniz.
  • Mobil Kaza Tespit Tutanağı: Kaza sonrası kağıt veya form kullanmadan uygulamayla kazanın gerçekleştiği yer GPS üzerinden tespit edilir, kazanın oluş şekli kroki üzerinde kolayca işaretlenir, sigorta poliçe ve araç bilgilerine kolayca erişmeniz sağlanır ve sesli kayıtla da kolayca hasar dosyanızın oluşturulması sağlanır.
  • Vade Hatırlatıcım: İçiniz rahat olsun, vade tarihiniz artık bizim takibimizde. Vade tarihiniz gelmeden tekliflerinizi çalışıyor ve tercih ettiğiniz iletişim kanalından sizinle paylaşıyoruz.
  • Acil Yardım Butonu: Bu butonla acil durumlarda Sigortayeri Müşteri Hizmetleri’ni hızla arayabilir, öncelikli olarak yardım ve sorularınıza yanıt alabilirsiniz.
  • Sigorta Poliçeleri ve Tekliflerine Kolay Erişim: Sigortayeri’nden daha önce almış olduğunuz sigorta teklifleri ve poliçelerinize hızla erişebilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz.
  • Sigorta Asistanım: Müşterimiz olun ya da olmayın Sigortacılıkla ilgili merak ettiklerinizi ve Sigortayeri’yle ilgili taleplerinizi Whatsapp, Skype, SigortayerineSOR, 7/24 Müşteri Hizmetleri’nden sorun, hemen cevaplayalım.
  • Hasar Merkezi: Karmaşık hasar süreçleri içerisinde kaybolmayın, hasar sonrası ne yapacağınızı adım adım takip edebilmeniz artık çok kolay! Kontrol listesinden hangi evrakları temin etmeniz gerektiğini öğrenebilir, hasar dosyanızın durumunu kolayca takip edebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER