25 Mayıs 2024, Cumartesi
spot_img

Sigortamedia, sosyal medyada da farkını gösteriyor

sigortamedia_face Sigorta basınının elektronik yüzü olan Sigortamedia, sosyal medyadaki gücünü sürdürüyor. Sigorta sektörü ile ilgili haberler, Sigortamedia farkı ile ilgililerine ulaşıyor. Sektörün gündemi olan haberler ilk kez Sigortamedia mecralarından öğreniliyor.

Türkiye Sigorta Birliği (TSB) başkanlık seçimlerini anı anına twitter’da @Sigortasikayeti adresi ile Sigortamedia’dan takip eden sektör ve sektör ilgilileri, BES’in merakla beklenen kamu spotunu da sosyal medyada ilk kez Sigortamedia’dan öğrendi.

Sektörün ilk ve tek online gazetesi SigortaHaber e-gazete ile her gün yaklaşık 23 bin sektör ilgilisine ulaşan Sigortamedia, hızlı ve kesintisiz haber sunmayı sürdürüyor.

Aynı zamanda sektörün ilk web TV’si Sigorta Haber TV ile de hizmet vermeye devam eden Sigortamedia, sosyal medyada da sektör paydaşlarını ve tüketicileri buluşturuyor.

@Sigortasikayeti hesabı ile twitter’da da bulunan Sigortamedia, basın toplantıları, ürün tanıtımları, özel haberler, röportajlar, sektör kulisleri ve son dakika haberler ile anı anına bilgilendirme yapıyor. Twitter’da takipçi sayısı 2 bin 758’a ulaşan Sigortamedia’ya www.sigortasikayeti.com.tr internet sitesi ve Facebook (SigortaHaber) üzerinden ulaşabilir ve takip edebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER