18 Temmuz 2024, Perşembe
spot_img

Sigortam.net’e Kadir İnanır gibi “bakın”

Kadir İnanır, Sigortam.net‘in ikinci reklam filmi ile yeniden ekranlarda.

Bu kez Sigortam.net’in en iyi fiyat garantisine “bakan” İnanır, tüketiciye sesleniyor: “Keçi bu sakalları boşuna ağartmadı!”

2001 yılında kurulan, Türkiye’deki online ve telefon üzerinden sigorta satışı ve karşılaştırması hizmeti sunan ilk şirket olma özelliğine sahip Sigortam.net’in, Türk sinemasının bakışları ile efsane usta aktörü Kadir İnanır’ın başrolünü bir keçi ile paylaştığı ikinci reklam filmi 8 Eylül 2014’te izleyiciyle buluştu.

İlki 2 Haziran 2014’te yayına giren reklam filminin yeni bölümünde Kadir İnanır sigorta hizmeti almak isteyen tüm izleyicilere “Sigortam.net’e şöyle bir baktım mı en iyi fiyat garantisi verirler, daha ucuzunu bulursam da farkını iade ederler” derken, herkesi “Sigortam.net’e iyi bakmaya” davet ediyor.

kadir-inanir-bulten

iLab Yatırım Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Say, konu hakkında görüşlerini şöyle belirtiyor: “Sigortam.net’in 13 yıllık birikimiyle ‘en iyi fiyat garantisi’ sunma özelliğini tüketicilerimize yıllarını Türk sinemasına vermiş usta isim Kadir İnanır vesilesiyle duyurmaktan gurur duyuyoruz. Sigortam.net olarak sektörde 2001’den beri yaptığımız yatırımlar, müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem, müşteri ilişkileri yönetimi altyapımız ve özverili çalışmalarımız ile 2013 yılında sektör büyümesinin oldukça üstünde bir rakamla, yüzde 50’nin üzerinde bir büyüme kaydettik. Son üç yıldır yaklaşık olarak bu oranlarda büyüyoruz ve pazarın önünde ilerliyoruz. Elimizde net veriler olmasa da pazara sürekli yeni oyuncuların girmesi buradaki potansiyelin büyüklüğünü gösteriyor. Online sigortacılığı yıllarca Türkiye’de tek başına yapan bir şirket olarak bu gelişmeler bizi mutlu ediyor. Sigortam.net’in gerek şeffaflık ilkesi gerekse müşterileri için en doğru ve kazançlı sigorta ürününü bulma uzmanlığı, bizleri usta isim Kadir İnanır ile aynı paydada buluşturdu. Kendisinin de sanatında ve sergilediği duruşta dürüstlük, kararlılık, planlılık ve irade vazgeçilmez ilkeler olarak göze çarpıyor. Kadir İnanır’ın da dediği gibi, keçimiz bu sakalları boşuna ağartmadı, en iyi fiyat garantisinin yanı sıra daha iyi fiyat bulanlara farkı iade etme garantisi de veriyoruz.”

7 gün 24 saat sigorta desteği
2014 yılında 13. yaşını kutlayan ve kurulduğu günden bu yana 2 milyon müşteriye, Türkiye’nin en büyük sigorta şirketlerinin tekliflerini sunan Sigortam.net, poliçe satın alındıktan sonra da kullanıcısını yalnız bırakmıyor ve 444 24 00 numaralı sigorta destek hattı üzerinden müşterilerine poliçelerine dair tüm konularda, 7 gün 24 saat destek sağlıyor. Müşterilerinden gelen tebrik ve teşekkür mesajları, Sigortam.net’in satış sonrası hizmetlerdeki başarısının da en önemli göstergesi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER