13 Haziran 2024, Perşembe
spot_img

‘Sigortacılıkta Tahkim Uygulamaları’ masaya yatırılıyor

Kemal Gazioglu - ToplantıAnkara Ticaret Odası (ATO) Sigortacılık Hizmetleri Meslek Komitesi, “Sigortacılıkta Tahkim Uygulamaları” konulu toplantı düzenliyor.

Ankara Ticaret Odası (ATO) Sigortacılık Hizmetleri Meslek Komitesi iki aylık yaz tatilinden sonra aylık sektörel toplantılara devam ediyor. Bu ay ‘Sigortacılıkta Tahkim’ konusunu ele alacak olan ATO Sigortacılık Hizmetleri Meslek Komitesi’nin 26 Eylül 2014 Cuma günü düzenleyeceği toplantıya UMEM kursiyerleri ve Beypazarı Sigortacılık MYO öğrencileri de katılacak.

ATO Sigortacılık Meslek Komitesi Başkanı Kemal Gazioğlu, bu tür seminer ve toplantıların devam edeceğini söyleyerek şöyle konuştu: “Sektörümüzde yeni kurulan bu kanalın acenteler tarafından yeterince bilinmemesi nedeniyle bu ay gündeme bu konuyu aldık. Sigortalılarımızın hak ve menfaatlerini korurken yasal haklarımızın çok iyi bilinmesi gerekiyor, bu konuda da kendimizi geliştirmeliyiz. Bu tür seminerleri her ay vermeye devam edeceğiz.”

ATO Sigortacılık Meslek Komitesi’nin 26 Eylül 2014 Cuma günü düzenleyeceği “Sigortacılıkta Tahkim Uygulamaları” konulu toplantıya, Sigorta Tahkim Komisyonu Hakemi Avukat Babür Işıker ve Sigorta Bilirkişi Avukat Taylan Acar da katılım gösterecek. Toplantı, saat 14:00’da ATO Meclis Salonu’nda düzenlenecek.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER