20 Temmuz 2024, Cumartesi
spot_img

Sigortacılıkta ‘Halkın Favorisi’ Sigortam.net

sigortamnetSigortam.net SMS yoluyla yapılan oylamada 12. Altın Örümcek Web Ödülleri’nde Sigortacılık kategorisinde “Halkın Favorisi” seçildi.

2002 yılından bu yana DorukNet tarafından organize edilen ve başarılı internet projelerinin ödüllendirilmesini amaçlayan Altın Örümcek Web Ödülleri’nde halkın favorileri belirlendi. Online, mobil ve telefon üzerinden sigorta karşılaştırma ve satışı alanında Türkiye’nin ilk ve en geniş platformu Sigortam.net, sigortacılık kategorisinde en fazla oyu toplayarak “Halkın Favorisi” unvanının sahibi oldu.

Halkın Favorisi’ nasıl olunuyor?

12. Altın Örümcek Web ödüllerinde jüri değerlendirmeleri sonucunda, her kategoride finale kalan siteler arasından SMS yoluyla yapılan halk oylaması sonucunda Halkın Favorileri belirlendi. Sigortacılık dalında en fazla oyu toplayan Sigortam.net sigortacılıkta halkın favorisi olma başarısını gösterdi.

7 gün 24 saat sigorta desteği

Kurulduğu günden bu yana 1,8 milyon müşteriye, Türkiye’nin en büyük sigorta şirketlerinin tekliflerini sunan Sigortam.net, poliçe satın alındıktan sonra da kullanıcısını yalnız bırakmıyor ve 444 24 00 numaralı sigorta destek hattı üzerinden poliçelere dair tüm konularda, 7 gün 24 saat destek sağlıyor.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER