23 Nisan 2024, Salı
spot_img

Sigortacılar, 12 Mart’ta Oracle Sigortacılık Zirvesi’nde bir araya gelecek

Oracle, 12 Mart’ta gerçekleştireceği Sigorta ve Bireysel Emeklilik Zirvesi’nde gelenekselleşen donanım katmanından iş uygulamalarına, iş zekâsından güvenliğe kadar uzanan geniş çözüm yelpazesi ve yaygın iş ortağı çözüm ve hizmetlerini tanıtacak.

oracle_eviteOracle’ın gelenekselleşen donanım katmanından iş uygulamalarına, iş zekâsından güvenliğe kadar uzanan geniş çözüm yelpazesi ve yaygın iş ortağı çözüm ve hizmetlerini tanıtmak üzere gerçekleştirdiği Sigorta ve Bireysel Emeklilik Zirvesi, bu yıl 12 Mart 2015 tarihinde Çırağan Sarayı’nda gerçekleştirilecek.

Güven İslamoğlu, çevre ve riskler hakkında öngörülerini paylaşacak

Oracle Türkiye Genel Müdürü Filiz Doğan’ın açılış konuşmasıyla start verecek olan zirve, Platinum ve Gold Sponsorları Intel ve Infotech’in katkılarıyla düzenlenecek. Zirvede, TV Programı Yapımcısı, Yönetmen Güven İslamoğlu, Çevre ve Riskler konusunda öngörülerini içeren “2050’yi Görebilecek miyiz?” başlıklı sunum gerçekleştirecek Sunumun ardından İslamoğlu, TARSİM Genel Müdürü Yusuf Cemil Satoğlu ile söyleşi yapacak. Söyleşinin ardından Intel’in Veri Merkezi Vizyonunu içeren sunum yer alacak.

Akıllı taşıt teknolojilerinin sigorta sektörüne yansımaları

Öğle öncesi oturumların ikinci yarısında ise, Galatasaray Üniversitesi Öğretim Görevlisi Doç. Dr. Tankut Acarman’ın ‘Akıllı Taşıt Teknolojileri’ konusunda yapacağı sunumu Gold Sponsoru Infotech CEO’su Ali Ufuk Peker’in, Eureko Sigorta Bilgi Teknolojileri Genel Müdür Yardımcısı İlker Arabacı ile akıllı taşıt teknolojilerinin sigorta sektörüne yansımaları konusunda yapacağı söyleşi takip edecek. Paralelde etkinlik alanında gerçekleştirilecek Güvenli Sürüş testi ile dileyen katılımcılarla sürücü skor yarışması yapılacak. Bu oturum, PwC Türkiye Bilgi Güvenliği ve Siber Güvenlik Hizmetleri Lideri Burak Sadıç’ın “Dijital Dünyada Güven Yaratmak” başlıklı sunumuyla son bulacak.

Yeni projeler için yeni fikirler üretilecek

Öğleden sonra yapılacak paralel oturumlarda ise, Oracle ve iş ortaklarının yeni teknoloji ve çözümleriyle ilgili tanıtımlara katılıp, sektörde Oracle teknolojileriyle gerçekleştirilen başarılı projelerin sunumlarını izleyerek, deneyimlerin paylaşıldığı bir ortamda yeni projeler için yeni fikirler üretilecek.

Sadece sigorta yönetici ve çalışanlarına yönelik hazırlanan Sigorta ve Bireysel Emeklilik Zirvesi’nde sigorta ve bireysel emeklilik şirketlerinin tüm birimlerinden katılımcılar yer alacak.

oracle_evite

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER