18 Nisan 2024, Perşembe
spot_img

Sigorta yaptıranlar anlatıyor: İlk teşekkürümü sigortacılara yaptım

Hayatımız Sigortalı Dergisi’nin ilgiyle takip edilen köşelerinden “Memnun Sigortalı” köşesi ulusal medyaya da haber oldu. Sözcü ve Milliyet gazetelerinin internet portalları daha önce Hayatımız Sigortalı’da Nezahat Sönmez ile yapılan röportajı yayınladı.

Sözcü’nün başlığı  “Sigorta yaptıranlar anlatıyor” şeklinde olurken, Milliyet ise “Aldığı hizmetten memnun kaldı ilk teşekkür mektubunu sigorta şirketine yazdı” başlığını kullandı.

‘İlk teşekkürümü sigortacılara yaptım” diyen Nezahat Sönmez, bilinçli ve hakkını aramaktan geri durmayan bir tüketici. Birçok kez ürün şikayetlerinde bulunan ve hakkını her defasında geri alan Sönmez, ilk teşekkür mektubunu ise sigorta şirketine yazdı. ‘Nasıl olsa sigorta ödeyecek’ diyerek işlem yapan kurumları ise ‘Bir tahlil için 2 bin 500 lira mı alıyorsunuz?’ diyerek şikayet etti.

Bilinçli bir tüketici olan Nezahat Sönmez, haklarını iyi biliyor ve aramaktan asla geri durmuyor. Bugüne kadar birçok kez ürün şikayetleri için mektup yazan Sönmez, hakkını da söke söke geri aldı. Nezahat Sönmez, aldığı iyi hizmeti ve ürünleri de takdir etmeyi bilen bir tüketici. Aldığı sağlık sigorta hizmetinden memnun kalan Sönmez, bu sayede ilk teşekkür mektubunu ise sigorta şirketine yazdı.
İşte Nezahat Sönmez ile yapılan röportajın tam metni: SigortaMedya

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER