29 Kasım 2023, Çarşamba
spot_img

“Sigorta işletmelerin emniyet sibobudur”

acenteKahramanmaraş’ta Sigorta Acentesi Mehmet Emirmahmutoğlu, sigorta sisteminin işletmelerin geleceği için büyük önem taşıdığını söyledi.

Kahramanmaraş’ta Sigorta Acentesi Mehmet Emirmahmutoğlu, sigorta sisteminin işletmelerin geleceği için büyük önem taşıdığını ifade ederek, “Sigorta bir işletmenin emniyet sibobudur” dedi.

14 Ağustos 2014 tarihinde Kahramanmaraş’ta bir tekstil şirketine ait Osmaniye Organize Sanayi Bölgesi’nde bulunan iplik fabrikasının çıkan yangında oluşan 4 milyon TL zararın sigorta tarafından karşılandığını kaydeden Emirmahmutoğlu, fabrikanın sigorta güvence altında olması sayesinde tüm zararın karşılandığını söyledi.

İplik fabrikasının yönetim kurulu başkanı Hüseyin Nohutlu’yu ziyaret eden Aksigorta Genel Müdür Yardımcısı Çetin Kolukısa, Aksigorta Hasar Risk Müdürü Binnur Ala Birsen, Aksigorta Bölge Müdürü Volkan Güzhan ve acente yetkilileri Mehmet Emirmahmutoğlu ve Çağatay Emirmahmutoğlu’nun katılımıyla sigorta şirketine ödeme yapıldı.

Sigorta sistemine dahil olması sebebiyle işletmesinin ayakta kaldığını kaydeden Hüseyin Nohutlu, “Bu durumun yaşanması tabi ki üzücü bir şey ama sigorta acentemiz ve şirketinin sektörde olağan sayılmayan bir hafta gibi kısa bir sürede hasar ödememizi yerine getirerek mağduriyetimizin ortadan kaldırılması ve işleyen düzenin durmayarak ekonomiye sağladığı desteği bizi mutlu etti. Bu süreçte gördüğümüz ilgi ve sahiplenmeye müteşekkiriz” dedi.

haberler.com

 

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER