20 Mayıs 2024, Pazartesi
spot_img

Sigorta Cini şimdi de Anadolu yakasında

sigortaciniING Grubu, Türkiye’deki yeni yatırımı Orange Sigorta Aracılık Hizmetleri kanalıyla farklı sigorta şirketlerinin ürünlerini tek bir çatı altında topluyor. Son tüketicinin kolay ve hızlı ulaşabileceği alışveriş merkezleri ve alışveriş mağazalarının bulunduğu caddelerde açılan Sigorta Cini isimli mağazalar sigorta hizmetini tüketicinin ayağına götürüyor.İstanbul’da Marmara Forum, Metrocity ve Ankara’da Kentpark mağazalarından sonra Sigorta Cini’nin Göztepe Tütüncü Mehmet Efendi Caddesi’ndeki mağazası da 1 Aralık Pazar günü gerçekleştirilen açılış töreniyle hizmete başladı.

Anadolu yakasının ilk sigorta mağazası

Türkiye’nin ilk sigorta marketi olma özelliğini de taşıyan Sigorta Cini’nin mağazalarındaki uzman ekip, tüm sigorta ürünleri hakkında danışmanlık vererek sigorta satın almayı kolaylaştırıyor. Sigorta Cini’ni sigorta dağıtım işine bakış açısını değiştirmeyi hedefleyen devrimsel bir konsept olarak tanımlayan Sigorta Cini Genel Müdürü Pieter-Bas Vos, bu yeni hizmet hakkında şunları söyledi: “Tütüncü Mehmet Efendi mağazamızı da Anadolu yakasının işlek caddelerinden birinde hizmete açtık. Bu mağazamızın bir diğer özelliği ise bu yakada özellikle Bağdat Caddesi ve civarında oturan kişilerin alışveriş yapma özelliklerine uygun olarak “cadde” üzerinde konumlanmış olması. Lokasyonlarımızın yanı sıra hizmetimizle de farklılık yaratıyoruz. Mağazalarımızdaki müşterilerle birebir iletişim kuran danışmanlarımız iletişim becerileri ve sigorta konusunda eğitimliler; özellikle müşteri memnuniyetine odaklanmış durumdalar. Gayet basit, anlaşılır ve kafaları karıştırmayan bir anlatım kullanıyoruz” dedi.

Pieter-Bas Vos, satışını yapacakları ürünlerle ilgili olarak ise, “Biz her ailenin hayatın beklenmedik olaylarına karşı korunmaya ihtiyacı olduğuna ve hayat istenmeyen bir yön aldığında herkesin ikinci bir şansı hak ettiğine inanıyoruz. Sigorta, kaza ve kayıp anlarında yeni bir umut için çok iyi bir yol. Bu nedenle Sigorta Cini mağazalarının diğer lokasyonlarımızda olduğu gibi Göztepe Mağazamızın da ihtiyaca yönelik hizmet sunacağına inanıyoruz. Sigorta Cini mağazalarında ilk etapta kasko ve trafikten oluşan oto sigortaları, konut, zorunlu deprem sigortası, sağlık sigortası, hayat ve bireysel emeklilik, işsizlik vb. ürünler satılacak” şeklinde konuştu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER