18 Temmuz 2024, Perşembe
spot_img

Sigorta Cini İstanbul’da 3 yeni mağaza açtı

Sigorta Cini; Beylikdüzü, Haznedar ve İstinye’de açtığı üç yeni mağazasıyla Türkiye genelinde 15 mağazaya ulaştı.

 

SigortaCini_MagazaAcilisiSigorta Cini, İstanbul Beylikdüzü, Haznedar ve İstinye’de 3 yeni mağaza açtı. İstanbul, Ankara, Çorlu İzmit ve İzmir’deki mağazalarıyla klasikleşmiş sigortacılık anlayışının dışında bir perakende zinciri olarak hizmet veren Sigorta Cini, yeni mağazalarıyla Türkiye genelinde 15 mağazaya ulaştı.

 

Sigorta Cini Genel Müdürü Pieter-Bas Vos açılış konuşmasında “Sigorta Cini olarak ‘Mahallenin sigortacısı’ olmayı hedefliyor; tüm müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılıklı olarak analiz ederek, kendilerine en uygun sigortayı bulmalarına yardımcı oluyoruz. Bu doğrultuda mağaza sayımızı artırarak daha çok kişiye ulaşmayı hedefliyoruz. Hedefimiz; 2014 sonuna kadar Türkiye genelinde 17 mağazaya ulaşmak. Geçtiğimiz günlerde İzmir’de de 2 yeni mağazamızı hizmete soktuk. Önümüzdeki yıllarda Türkiye genelinde 120 mağazaya ulaşmayı hedefliyoruz” dedi.

 

Müşteri odaklı hizmete büyük öncelik veren Sigorta Cini, mağazalarına gelen müşterilerin sigorta ihtiyaçlarını kişiye özel olarak analiz edilerek, hangi ürünlere ihtiyaçları olduğunu belirliyor. Sigorta Cini, müşterilerine aynı çatı altında Aksigorta, Axa sigorta, Ergo, Groupama, HDI Sigorta, ING Emeklilik ve Mapfre Genel Sigorta’nın tekliflerine ulaşma imkânı sunuyor.

 

  1. bende sizinle calışmak isterim. su an ısparta merkezde sigorta acentesiyim.ve tarzınız bizim çalışma sistemımızle aynı .bizde çok farkli şirketlerden fiat çalışıp en hesaplı en güvenli fiatı bulmaya calışıyoruz müşterilerimize

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER