17 Haziran 2024, Pazartesi
spot_img

Serdar Dinçaslan, Aksigorta Genel Müdür Yardımcılığı'na atandı

SerdarDincaslanSerdar Dinçaslan, Aksigorta Pazarlama ve İş Geliştirme Genel Müdür Yardımcılığı’na atandı.

Pazarlama ve İş Geliştirme gruplarını birleştirerek yeniden yapılandıran Aksigorta, Serdar Dinçaslan’ı Pazarlama ve İş Geliştirme Genel Müdür Yardımcısı olarak atadı.

İş yaşamına Coca Cola’da başlayan, 1998 yılından itibaren kariyerine ABD’de devam eden Serdar Dinçaslan, NewYork Rensselaer Polytechnic Instutute’de araştırma görevlisi olarak çalıştıktan sonra sırasıyla Virgina’da Capitalone Bank’ta bireysel pazarlama, bireysel kredi ve diğer ürünler, ürün geliştirme, iş geliştirme, teknik, çapraz satış kanalları yönetimi ve finans alanlarında çeşitli görevler aldı. California’da Encore Capital Group’da iş geliştirme ve planlama, pazarlama ve stratejik projeler alanlarında Direktör olarak görev yapan Serdar Dinçaslan, sonrasında şirketin farklı kanallarında Kıdemli Direktör olarak çalıştı. 2011 yılında Türkiye’ye dönerek, Oliver Wyman’da, bankacılık ve finansal servis sektörlerine danışmanlık yaptı. Son üç yıldır Sigortam.Net’te CEO’luk görevini yürüten Dinçaslan, eş zamanlı olarak Hangikredi.com ve Hangisi.net gibi banka ürünlerini karşılaştıran şirketlere yönetim danışmanlığı verdi.

Tarsus Amerikan Lisesi ve Boğaziçi Üniversitesi Mühendislik mezunu olan Serdar Dinçaslan, NewYork Rensselaer Polytechnic Institute’de Yönetim ve Teknoloji branşında yüksek lisans eğitimi aldı.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER