25 Şubat 2024, Pazar
spot_img

Şemsiye Dergisi’nin TEMMUZ sayısı yayında!

BİRİKİMLER HEDİYE İLE BES’LENİYOR

Şemsiye Dergisi, Temmuz sayısının kapak konusunda ‘BES’ var. Kapakta, “Birikimler Hediye ile BES’leniyor’ başlığı ile dikkat çeken haberde bir yıl önce BES birikimlerine hediye olarak katkı payı ödenmesine ilişkin yapılan düzenleme sektörü harekete geçirdi. Birikimleri büyüten hediye uygulaması giderek yaygınlaşıyor. Haberdeki tüm detayları Temmuz sayımızdan okuyabilirsiniz.

GİRİŞİMCİLER NEDEN SİGORTA YAPTIRMALI?

Ülke ekonomisinde önemli bir yeri olan girişimcilik kavramı, doğası gereği içinde bir çok risk barındırıyor. Girişimcilik ve sigortacılık ilişkisini ele alan Corpus Sigorta, girişimcilerin neden sigorta yaptırması gerektiğini anlatıyor. Şirketin girişimcilere yönelik yaptıkları çalışmalar hakkında tüm detayları haberimizden okuyabilirsiniz.

SİGORTA ŞİRKETLERİ DİJİTAL YATIRIM SEFERBERLİĞİ BAŞLATTI

Sigorta şirketlerinin son yıllarda en çok önem verdikleri alanların başında dijital kanallar geliyor. Özellikle tüketici ile daha yakın iletişim kurmak isteyen şirketler, yeniledikleri mobil uygulamaları sayesinde hizmet kalitelerini yükseltirken, dijital kanallar üzerinden satışını gerçekleştirdikleri ürün portföylerini de genişletmek için yatırımlarını sürdürüyorlar. Haberimizle ilgili tüm detaylar Temmuz sayımızda yer alıyor.

DOLU VE DON ÇİFTÇİNİN KÂBUSU OLDU İMDADA TARIM SİGORTASI YETİŞTİ

Sel, dolu, don, yangın, hortum, heyelan gibi risklerle çok daha sık karşı karşıya kalan çiftçi için sigorta artık asla ihmal edilmez bir ihtiyaç… Türkiye İstatistik Kurumu’nun tarım sigortalarına ilişkin son 5 yıllık verileri de bunu doğruluyor. Devlet destekli tarım sigortalarının hasar ödemelerinde ilk sırayı 2,7 milyar lira ile “dolu” aldı. Konuyla ilgili tüm merak ettiklerinizi haberimizden okuyabilirsiniz.

SİGORTA BEDELİ DÜŞÜK İŞLETMELER İÇİN DE KOASÜRANS YAPILACAK

Yaşadığımız zorlu dönemde sigorta şirketleri arasında koasürans anlaşmalarının artacağını vurgulayan Unico Sigorta Genel Müdürü Ender Güzeler, “Bugüne kadar ağırlıklı olarak endüstriyel tesisler için yapılan söz konusu anlaşmalar, sigorta bedeli daha düşük işletmeler ve riskler için de yapılacak ” diyor. Güzeler’in sektörle ilgili değerlendirmelerini Temmuz sayımızdan okuyabilirsiniz.

OCEANGATE FACİASI SİGORTA KONUSUNDA DA DERS VERDİ

OceanGate faciası gözleri dünyada popülaritesi her geçen gün artan ekstrem turizme çevirdi. Titanik enkazına deniz altı turu bu kapsamda yapılan seyahatlerden sadece biri… Peki ekstrem turizmde yaptırmanız gereken sigortalar hangileri? Merak ediyorsanız haberimizin okuyabilirsiniz.

Şemsiye Dergisi’nin geçmiş tüm sayılarına ve son sayısına Turkcell Dergilik, Türk Telekom e-dergi, DijitalBasin.com ve SigortaMedya Dergilik üzerinden ÜCRETSİZ ulaşabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER