13 Temmuz 2024, Cumartesi
spot_img

Şemsiye Dergisi’nin MAYIS sayısı yayında!

Şemsiye Dergisi, Mayıs sayısının kapak konusunu Tamamlayıcı Sağlık Sigorta’sında yaşanan gelişmeler oluşturdu. Kapakta, “TSS’de artan rekabet tüketiciye avantaj yarattı” başlığı ile yayınlanan haberde TSS’de sigorta şirketlerinin sundukları yeni ürünler ve aldıkları aksiyonlarla bu alandaki rekabetin arttığına dikkat çekiliyor. Haberde tüketicilere sunulan avantajlar da yer alıyor. Uzmanların TSS özelinde yaptıkları değerlendirmeleri Mayıs sayımızdan okuyabilirsiniz.

KAZA SİMSARLARINA DİKKAT!

Kazazedelerin yaşadıkları travmadan faydalanan ‘kaza simsarları’ işbaşında… Uzmanlar, ölümlü ya da yaralamalı trafik kazalarının ardından ortaya çıkıp, mağdurları en zor anlarında ‘alacakları tazminatı adlarına tahsil etme’ vaadiyle kandıran ‘kaza simsarlarına’ karşı dikkatli olun uyarısı yapıyor. Öte yandan Türkiye’deki tüm barolar da mağduriyetlerin önüne geçmek için kaza simsarlarına savaş açtı. Haberle ilgili dikkat çekici detayları Şemsiye Dergisi’nin Mayıs sayısında okuyabilirsiniz.

ARTIK FATURALARINIZ DA SİGORTA GÜVENCESİNDE

Quick Sigorta yenilenen finansal ürünleriyle bir yandan acentelerinin Finansal Market dönüşümünü hızlandırırken, diğer yandan sigortalılarına önemli avantajlar sunuyor. Fatura Koruma Sigortası da bu ürünlerden birisi. Faturalarınızı güvence altına alan bu ürünle ilgili tüm tüm detayları Mayıs sayımızdan okuyabilirsiniz.

GERÇEK İHTİYAÇLARA CEVAP VEREN ‘LİMİTLİ İLK ATEŞ POLİÇELERİ’ ÖNEM KAZANACAK

Group Türkiye CEO’su Kerim Gürkan, sigorta sektöründe sorunların kapasite kısıtları sebebiyle daha da ağırlaşacağı düşüncesinde. Önümüzdeki dönemde reasürans kapasitelerinin daralacağını vurgulayan Gürkan, “Sektörde sigortalıların gerçek ihtiyaçlarına cevap veren, ‘limitli ilk ateş’ poliçeleri önem kazanacak” diyor. Gürkan’ın değerlendirmelerini bu ayki dergimizden okuyabilirsiniz.

BES’TEN EYT’LİLERE ÇİFTE EMEKLİLİK ŞANSI

Sigorta şirketleri de EYT düzenlemesi ile ilgili emekli olanlar için özel BES kampanyaları hazırladı. Şirketlerin EYT’lilere sundukları avantajlı emeklilik ile ilgili detayları Mayıs sayımızdan okuyabilirsiniz.

BİR İLHAM KAYNAĞI OLARAK ‘SİGORTACILIK’

Franz Kafka’nın hayatını sigortacılıkla kazandığını ve edebiyat dünyası için önem taşıyan birçok eserinde sigortacılıktan ilham aldığını biliyor muydunuz? O zaman Mayıs ayındaki dergimize bir göz atın deriz.

Şemsiye Dergisi’nin geçmiş tüm sayılarına ve son sayısına Turkcell Dergilik, Türk Telekom e-dergi, DijitalBasin.com ve SigortaMedya Dergilik üzerinden ÜCRETSİZ ulaşabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER