23 Nisan 2024, Salı
spot_img

Şemsiye Dergisi’nin HAZİRAN sayısı yayında!

BİNA TAMAMLAMA SİGORTASI KENTSEL DÖNÜŞÜMDEKİ SIKINTILARI ÇÖZECEK

Şemsiye Dergisi, Haziran sayısının kapak konusunda ‘Bina Tamamlama Sigortası’ var. Kapakta, ‘Bina Tamamlama Sigortası Kentsel Dönüşümdeki sıkıntıları çözecek’ başlığı ile yayınlanan haberde 6 Şubat’ta yaşanan deprem felaketinden sonra ülke genelinde başlaması planlanan kentsel dönüşüm projeleri ile yeni bir dönemin başlayacağı Bina Tamamlama Sigortası hakkında tüm bilmeniz gerekenler yer alıyor. Haberimizdeki tüm detayları Haziran sayımızda okuyabilirsiniz.

GENÇLER İÇİN FIRSAT KAPISI ARDINA KADAR AÇILDI

Sigorta sektörü gençleri sektöre kazandırmak için harekete geçti. Gençlere sigorta sektörünü sevdirmek ve kariyer yolculuklarına destek olmak için çeşitli projelerin startı verildi. Şirketlerin gençlere yönelik yaptıkları çalışmalar hakkında tüm detaylar haberimizde yer alıyor.

SEYAHATLERİN KAHRAMANI SEYAHAT SİGORTASI

Artan seyahat trafiğine bağlı olarak seyahat sigortası da dolu dizgin gelişiyor. Seyahat Sigortası seyahatleri olumsuz yönde etkileyebilecek beklenmeyen durumlara karşı güvence sunuyor. Haberimizle ilgili tüm detayları Haziran sayımızdan okuyabilirsiniz.

KASKODA NELERE DİKKAT EDİLMELİ?

Araç kaskosunda tercih yapma, sigorta sektöründeki aktörlerin çoğalması ve ürün çeşitliliğindeki artışla giderek daha karmaşık bir hal alıyor. “Kasko yaptırırken nelere dikkat edilmeli?” sorusu, sigorta sektöründe daima internette en çok sorgulananlar arasında yer alıyor. Yeni araç alımında ya da her poliçe yenileme döneminde tüm araç sahiplerinin aklından geçen bu kritik soruyu, Sigortam.net, A’dan Z’ye yanıtladı.

TRAFİK BRANŞINDA EN İDEAL ÇÖZÜM SERBEST TARİFE

SEDDK’nın ‘Trafik Operasyon Merkezi’ uygulamasında detayların netleşmesinin gerektiğini belirten Mapfre Sigorta Genel Müdürü Erdinç Yurtseven, uygulamanın geçici bir çözüm olduğunu, trafik branşında en ideal çözümün, serbest tarife rejimine geçilmesi olduğunu vurguluyor.

Yurtseven’in sektörle ve trafik branşıyla ilgili değerlendirmelerini Haziran sayımızdan okuyabilirsiniz.

SAĞLIK GİDERLERİNDEKİ ARTIŞA KARŞI EN AKILLI ÇÖZÜM SİGORTA

Doğa Sigorta Genel Müdürü Coşkun Gölpınar,“Kişiler tedavi masraflarını kendi cebinden ödediğinde yüksek maliyetler ile karşılaşmakta. Sağlık sigortasına sahip olmak günümüz için en akıllıca çözüm haline geldi” dedi. Gölpınar’ın sağlık sigortaları ile ilgili görüşlerini haziran sayımızdan okuyabilirsiniz.

KULLANIMA DAYALI SİGORTA PAZARI 67.8 MİLYAR DOLARLIK HACME KOŞUYOR

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte sürücünün sürüş tarzından, kat ettiği kilometreye ve araç içinde telefon kullanımına kadar birçok veriye ulaşmak çok kolay. Bu veriler, trafik sigortası ve kasko alırken artık önemli bir belirleyici… Kullanıma dayalı sigorta olarak adlandırılan bu trendi önümüzdeki dönemde daha çok konuşacağız. Sizde bu konuyu merak ediyorsanız tüm detayları Haziran sayımızdan okuyabilirsiniz.

Şemsiye Dergisi’nin geçmiş tüm sayılarına ve son sayısına Turkcell Dergilik, Türk Telekom e-dergi, DijitalBasin.com ve SigortaMedya Dergilik üzerinden ÜCRETSİZ ulaşabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER