19 Haziran 2024, Çarşamba
spot_img

Sektör, Soma faciası için ne söyledi?

Tam ekran yakalama 16.05.2014 151334

Türkiye sigorta sektörü, Manisa Soma’da kömür ocağında çıkan yangında hayatını kaybeden maden işçileriyle ilgili sosyal medya hesaplarından sabır ve başsağlığı mesajlarını paylaştılar.

Manisa Soma’daki facia tüm Türkiye’nin yüreğini yangın yerine çevirdi. Soma’daki maden faciasına duyarsız kalmayan sigorta şirketleri sosyal medya hesaplarından ve internet sitelerinden kömür ocağında çıkan yangında hayatını kaybeden maden işçileriyle ilgili sabır ve başsağlığı mesajlarını yayınladı. Birçok sigorta şirketi profillerini karartarak, yaşanan faciadan duydukları üzüntüyü dile getirdi. .

Türkiye Sigorta Birliği (TSB) internet sitesinde yayınladığı mesajda şu ifadelere yer verdi: “Soma’da ülkemizi yasa boğan felakete, hayatını kaybeden madencilerimize Allah’tan rahmet, yakınlarına baş sağlığı ve tüm yaralılara acil şifa diliyoruz.” Aynı zamanda TSB, resmi Twitter hesabından paylaşılan bir mesajla, TSB III. Basketbol Turnuvası kapsamında 17 Mayıs Cumartesi ve 18 Mayıs Pazar günleri yapılması planlanan beşinci hafta maçlarının iptal edildiğini de duyurdu.

sikayetcomtr

Sektör, Twitter hesaplarında ‘Soma’ için şunları paylaştı:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER