26 Şubat 2024, Pazartesi
spot_img

Sakarya acentelerinden Çelik'e ziyaret

04072014aTürkiye sigorta Acenteleri Federasyonu (TÜSAF) kongresini başarıyla tamamlayan Sakarya Sigorta Acenteleri Derneği (SASADER) yönetimi Ankara’da bir dizi ziyaretlerde bulundu.

SASADER Başkanı Çetin Erdil, Başkan Yardımcısı Ünal Ünalan, Yönetim Kurulu Üyesi Yusuf Gökdemir ve Sapanca MYO Sigortacılık Bölüm Başkanı Erdinç Cesur’dan oluşan SASADER heyeti Sakarya Milletvekili Hasan Ali Çelik’i TBMM’deki makamında ziyaret etti.

Sigorta sektöründeki genel sorunların yanında Sakarya’daki sigorta acentelerinin sorunlarının görüşüldüğü ziyaretten çok memnun kaldığını ifade eden Sakarya Milletvekili Hasan Ali Çelik, SASADER Başkanı ve yönetiminden dinlediği sorunların çözümü noktasında her türlü desteği vereceğini ve sorunlarının takipçisi olacağını belirtti. Milletvekili Çelik, SASADER Başkanı Çetin Erdil’in TÜSAF Yönetim Kuruluna seçilmesinin Sakarya için gurur duyulacak bir başarı olduğunu kaydederek, Sakarya’daki sigorta acentelerinin her zaman yanında olduğunun mesajını verdi. SASADER Başkanı Çetin Erdil de Milletvekili Çelik’e sigorta acentelerinin sorunlarına gösterdiği yaklaşımdan dolayı teşekkür etti.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER