25 Şubat 2024, Pazar
spot_img

sahibinden.com Auto King’i satın aldı

Auto King’in yüzde 100 hissesi sahibinden.com tarafından satın alındığını duyuran Auto King Yönetim Kurulu Üyesi Ertuğrul Bul, “Sigorta sektörünün, ilgili paydaşların ve tüm otomobil severlerin bu güçlü iş birliğinden faydalanacağına eminim” dedi.

sahibinden.com, Türkiye çapında bakım-onarım ve oto ekspertiz hizmeti sunan Auto King firmasını satın aldı. Şirket, satın alma ile araç sahipleri için önemli bir ihtiyaç olan bakım-onarım ve oto ekspertiz hizmetlerini kullanıcıları ile buluşturmayı hedefliyor. 

Konuyla ilgili açıklama yapan Auto King Yönetim Kurulu Üyesi Ertuğrul Bul,  “2018-2019 yıllarında Genel Müdürlüğünü yaptığım, Türkiye’nin mini onarım, hasar onarımı ve oto ekspertiz alanlarında güzide markalarından Auto King’in yüzde 100 hissesinin sahibinden.com tarafından satın alınmasının çok güzel bir sinerjiyi ortaya çıkaracağına eminim. Sigorta sektörünün, ilgili paydaşların ve tüm otomobil severlerin bu güçlü iş birliğinden faydalanacağına eminim. Bu heyecanlı ve yeni dönemde ben de Yönetim Kurulu üyesi olarak Auto King’e bilgi ve tecrübemi sunacağım” diye konuştu.

Türkiye’de 43 ilde 49 servis merkezi ve 36 ilde 86 oto ekspertiz noktasında Mini Onarım, Hasar Onarımı, Mekanik Bakım, Oto Bakım ve Koruma, Mobil Parça Onarım ve Oto Ekspertiz hizmetleri sunan Auto King, aynı zamanda sigorta sektörüne de hizmet veriyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER