20 Nisan 2024, Cumartesi
spot_img

Ray Sigorta satış ekibi sağlık eğitimlerinde buluştu

Ray Sigorta satış ekibi, 13-14 Eylül tarihlerinde İstanbul Point Hotel’de gerçekleşen “Sağlık Sigortaları” ve “E-acente” eğitiminde bir araya geldi.

ray sigorta satis egitimi

Ray Sigorta İnsan Kaynakları Departmanı organizasyonuyla düzenlenen Genel Müdürlük ve bölge satış personelinin tamamının katıldığı 2 gün süren eğitimlerde; Ray Sigorta Sağlık ve Seyahat Sigortaları Müdürü İlknur Tanrıverdi ve ekibi yenilenen sağlık ürünlerinin teknik altyapıları, yeni ürünümüz Tamamlayan Sağlık Sigortaları ve E-acente modülü hakkında detaylı bilgiler verdi.

84 Ray Sigorta personelinin iki gün boyunca eğitim aldığı programın son gününde bir konuşma yapan Ray Sigorta Satış Direktörü Anıl Rasih Gülcen; “Sağlık ürünlerimizi sigortalılarımızın ve potansiyel müşterilerimizin beklenti ve ihtiyaçları doğrultusunda revize ettik. Sektörde önemli bir alanı dolduracağına inandığımız Tamamlayan Sağlık sigortası ürünümüzü ise oluşturduk. Tüm bu ürünlerimizin altyapı ve özellikleriyle ile ilgili, öncelikle satış ekibimizi bilgilendirdik, önümüzdeki dönemde acentelerimizi de satış ekiplerimiz ve e-eğitimlerimiz vasıtasıyla bilgilendirmeye devam edeceğiz” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER