19 Temmuz 2024, Cuma
spot_img

Ray Sigorta Acenteler toplantısında buluştu

rayacentetoplnatısıRay Sigorta’nın “BİRLİKTELİĞİN GÜCÜNÜ YÜKSEKLERE TAŞIYORUZ” temalı acenteler toplantısı 27-29 Eylül 2013 tarihlerinde Calista Luxury Belek Hotel’de gerçekleşti.
Ray Ailesinin bir araya geldiği toplantıda konuşan Ray Sigorta Genel Müdürü Levent Şişmanoğlu, sürdürülebilir karlılık ile 2013 yılı sonunda 361 milyon liralık prim üretimi hedeflediklerini söyledi.
‘HEDEFİMİZ 361MİLYON ÜRETİM’
Acenteler Toplantısında konuşan Levent Şişmanoğlu şunları söyledi: “Sürdürülebilir karlılık hedefimiz ile yıl sonunda 361 milyon liralık prim üretimine ulaşmak için hep birlikte çalışacak, birlikteliğin verdiği güçle daha büyük hedeflere yol alacağız. Önümüzdeki dönemde stratejik hedeflerimiz ve risk kabul esaslarımız doğrultusunda büyümemizi sürdüreceğiz. Tabii kontrolümüzü kaybetmeden bunu yapacağız. Pazar payımızı ağır ve kararlı adımlarla geri almayı hedefliyoruz. 930 acentemiz ile birlikte hem kar edeceğiz hem büyüyeceğiz. Bunu hep birlikte yapacağız.”
Ray Sigorta’nın 2013 yılının ilk 6 ayında başarılı sonuçlar almayı sürdürdüğünü belirten Şişmanoğlu: “ Önümüzdeki dönemde başarımızı daha da ileriye taşımak için müşterilerimize birden fazla ürün satmak zorundayız. Şuanda müşterilerimizin yüzde 81’inin poliçe adedi yalnızca 1’dir. Bu bize önümüzde başarmamız gereken çok fazla yol olduğunu gösteriyor. Bir müşteriye sadece trafik sigortası satarak varlığımızı sürdürmemiz artık imkansız, gelecekte var olmak isteyen sigorta şirketleri ve sigorta acenteleri müşterisine birden fazla poliçe satışı yapmak zorundadır. Biz bu stratejimiz doğrultusunda acentelerimizi yeni ürünlerimiz ile desteklemeyi sürdürüyoruz. Geçtiğimiz yıl sektörde bir ilk olan ve ferdi kazaya yeni bir bakış açısı getiren Aura ürünümüzle önemli bir satış başarısı yaşadık. Bu alanda acentelerimizin satış gücünü artırmak için yeni ürün çalışmalarımıza bir yenisini ekledik ve küçük esnafa yönelik olarak İşim Rahat/İçim Rahat poliçesini piyasaya sunduk. Esnafın ihtiyacı olan temel teminatları, uygun fiyata sunan bu ürünümüz de sigortalı sayımızı artırmada önemli bir rol oynayacaktır” dedi.
ÖDÜLLER SAHİPLERİNİ BULDU
Ray Sigorta acentelerinin bir araya geldiği acenteler toplantısında 2012 yılının yıldızlarına ödülleri teslim edildi. 2012 yılında gösterdikleri üstün performans ile 47 Ray Sigorta acentesi ödül aldı.
ENBE ORKESTRASI COŞKUSU
Ray Sigorta acenteleri; tüm yılın yorgunluğunu Enbe Orkestrasının muhteşem performansı eşliğinde attılar, keyifli bir gala gecesi geçirdiler.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER